Crusader Kings III Steam’de Göründü, Oyun 2020’de Çıkacak!

Crusader Kings III 2020 yılında PC'ye gelecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Paradox’un 2012’de çıkan Crusader Kings II adlı oyununun devamı olacak olan Crusader Kings III nihayet duyuruldu. Oyun Steam üzerinde sergilenmeye başlanırken 2020’de çıkacağı ifade edilen bilgiler arasında yer aldı.

blank

Sadece bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak olan Crusader Kings III Steam’de göründü. Çıkış tarihi olarak 2020’yi hedef gösteren yapım tek oyunculu ve çok oyunculu bir strateji oyunu olarak lansmana çıkacak. 6 farklı dil desteğinin yer alacağı yapımda oyuncular yeni bir aksiyon deneyimi yaşayacaklar.

Crusader Kings III’ün yeni bir mirasçısının doğduğu oyunda ortaçağ temalı yeni bir savaş atmosferine dahil olacak, büyük stratejiler kurarak savaşlardan galibiyle ayrılmaya çalışacağız. Serinin en yeni oyunu olarak önümüzdeki yıl içerisinde lansmana çıkacak olan yapım da oyuncular bölgelerini genişletmek için savaşacak, titizlikle hazırlanmış haritalarda güçlerini gösterecek, evlenecek, diploması için siyasete girecek ve gerçekçi bir deneyim yaşayacaklar.

Yeni mirasçının hikâyesine ortak olacağımız yapımda dünyanın dört bir yanındaki oyuncular ile mücadele edecek, benzersiz karakterleri yöneteceğiz.

Oyunun sistem gereksinimleri duyurulmazken, Steam üzerinde sergilenmeye devam ediliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol