Crowfall

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.3

Kullanıcı

Crowfall Ekibi Karakter Oluşturma Özellikleri Hakkında Yeni Bilgileri Paylaştı

Oyunun ırk ve sınıf kategorileri hakkında yeni bilgiler paylaşıldı.

ArtCraft Entertainment tarafından bağışçıların desteği ile geliştirilmekte olan ve bizim de gerçekten çok merak ettiğimiz Crowfall’un ırk, sınıf ve karakter düzenlemeleri hakkındaki yeni bilgiler geliştirici blogunda paylaşıldı. Irk ve sınıf özellikleri ile eşsiz bir karakter oluşturmanıza izin verecek olan Crowfall, herhangi bir ırkı herhangi bir sınıfa mecbur şekilde bağlamayacak. Hem bir Elf, hem de bir Kılıç Ustası olabileceksiniz. Yahut hem bir insan hem de bir büyücü olabilirsiniz.

blank

Oyuna kültürel özellikler de eklemeyi planlayan yapımcılar, derinlikli bir karakter ekranına sahip olabilmeniz için hayallerin ötesinde formüller düşünmeye başladılar. Gerçekten ne olmak istiyorsanız, kim olmak istiyorsanız ona imkan verme kararındalar. Bunu daha canlı ve kapsayıcı bir atmosfer ile birleştirmek için, kültürel dokunuşları da kullanacaklar.

Her bir sınıf, bütün ırklar için açık olacak. Böylece farklı ırklara mensup sınıfların, tamamen farklı görünmesi sağlanacak. Örnek olarak, yukarıda yer alan ve Nethari sınıfına mensup olan ancak farklı ırklardan gelen kadın karakterleri gösterebiliriz.

Farklı sınıf ve ırklardan oluşacak kombolar, öteki seçimlerin sahip olmayacağı özellikler barındırabilecekler. Kısacası, her seçim karakterinizin doğasını etkileyecek kritik aşamalardan geçecek. Başka bir ırka mensup olan ancak sizinle aynı sınıfta yer alan öteki karakterlerden tamamen farklı bir yetenek zincirine sahip olabileceksiniz. Farklı disiplinler üzerinde uzmanlaşarak, karakterinizi tamamen özgün bir yapıya kavuşturabileceksiniz.

Mevcut 190.859 oyuncusu bulunan Crowfall, farklı paketler ile erken erişim imkanı sağlıyor. Oyun, farklı gün ve saatlerde sık sık teste tabi tutuluyor. Crowfall’un fazlasıyla umut vadeden gelişimine tanık olmak ve paket içeriklerini incelemek için buraya tıklayarak resmi internet sitesine gidebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol