Criminal Bundle İle Farklı Bir Aksiyon Deneyimi Yaşayabilirsiniz!

Criminal Bundle Steam'de 15.50 TL olarak satışlarına devam ediyor. Alışılmışın dışında bir FPS oyunu oynamak istiyorsanız aradığınız oyun Criminal Bundle demektir.

Eloquence entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanan Criminal Bundle Steam’de 15.50 TL gibi bir fiyat etiketine sahip. Alışılmışın dışında grafiklere sahip olan oyun 25 Ocak’ta yayınlandı.

Birbirinden farklı alanlara sahip olan Criminal Bundle ile farklı tarzda bir FPS deneyimi yaşayabilirsiniz. Günümüzdeki FPS oyunlarının tam tersi bir yapıya sahip olan oyunda pixel tarzı grafikler kullanılmıştır. Açık ve kapalı alanlardan oluşan haritalarda mücadele edeceğimiz oyunda günümüzdeki oyunlardan bazı silah modelleri bulunmaktadır. CS:GO’da yer alan AWP isimli keskin nişancı tüfeği Criminal Bundle’da otomatik bir yapıda oyunculara sunulmaktadır.

Çevrimiçi çok oyunculu olarak oynanabilen yapımda 5’e 5 maçlar yapabilir ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Sadece İngilizce diline sahip olarak yayınlanan oyunda Police ya da Criminal olarak tarafımızı seçerek oyuna başlangıç yapıyoruz. CS:GO’da Counter, Terorist olarak seçim yapıyorduk. Oyun içi sohbet bölümünün de yer aldığı yapımda diğer oyuncularla sohbet edebilirsiniz. Ses efektleri ile daha eğlenceli bir yapıya sahip olan oyunda rekabetin yerini keyif dolu sürükleyici bir yapı alıyor. Hızlı ve bir o kadar da tempolu bir oynanış tarzına sahip olan Criminal Bundle, Steam’de 15.50 TL gibi bir fiyat etiketi ile yayınlandı.

Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (solo versiones de 64-bit)

İşlemci: Intel Core i3-2400s @ 2.5 GHz AMD FX-6350 @ 3.9 GHz o equivalente

Bellek: 2 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX750 AMD R9 270 (2048 MB VRAM con Shader Model 5.0 o superior)

DirectX: Sürüm 9.0

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 400 MB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (solo versiones de 64-bit)

İşlemci: Intel Core i7- 3770 @ 3.5 GHz AMD FX-8350 @ 4.0 GHz

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX950

DirectX: Sürüm 10

Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>