Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Crime Boss: Rockay City Steam’de Denuvo’ya Sahip Olmayacak

Travis Baker rolünü üstlendiğimiz Crime Boss: Rockay City'nin Steam sürümü diğer versiyonlardan farklı olacak.

505 Games tarafından yayınlanması planlanan nişancı aksiyon oyunu Crime Boss: Rockay City için yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz gün yaptığımız haberle beraber oyun Steam platformuna gelmeye hazırlanıyor. Ancak bu sürüm diğer mağazalarda yer alan versiyondan farklı olacak.

İlk olarak Epic Games mağazası üzerinden yayınlanan Crime Boss: Rockay City, Steam platformunda Denuvo korumasına sahip olmayacak. Ancak oyunun Epic sürümünde bu korumanın yer aldığını söyleyebiliriz. Diğer taraftan geliştirici ekibin ilerleyen süreçte her iki mağaza sürümünden de bu korumayı kaldırıp kaldırmayacağı belli değil.

Crime Boss Çıkışıyla Beklentiyi Karşılayamadı

Yapım içerisinde oyuncular Travis Baker rolünü üstleniyor ve Rockay Şehri‘nin yeni kralı olmayı kafasına koymuş bir adamla ilerlemeye çalışıyor. Ek olarak oyuncular nakit para ve değerli eşyalardan paha biçilemez eserlere kadar her şeyi çalabiliyor. Böylece soygun kralı olmak için ellerinden geleni yapabiliyor. Oyun aynı zamanda işbirliği modunu destekliyor ve yanınıza 3 oyuncuyu davet edebiliyorsunuz ve toplamda 4 kişi ile beraber ilerleyebiliyorsunuz.

Crime Boss Rockay City feature 2

Açıklanan detaylara göre Crime Boss: Rockay City, Steam platformuna 18 Haziran tarihinde gelmeye hazırlanıyor. Ortaya çıkan detaylara bakacak olursak oyun ilk çıktığında büyük bir hayal kırıklığıyla beraber geldi. Başlangıçta oyun Epic Games mağazasına özeldeydi. Dolayısıyla yeni platformuna geldiğinde büyük bir hit olmasını hemen hiç kimse beklemiyor. Yine de Denuvo korumasının olmaması oyuncular açısından güzel bir haber.

Bu tarz korumalar genellikle oyuna çıkışı ile beraber dahil ediliyor. Daha sonraki süreçte ise kaldırılıyor. Aynı zamanda dijital mağaza sürümleri de değişkenlik gösterebiliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.