Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Crime Boss Rockay City, Steam Platformuna Geliyor

Birinci şahıs aksiyon macera oyunu Crime Boss Rockay City, Steam platformuna gelmeye hazırlanıyor. Tüm detaylar haberimizde.

Yayıncılığını 505 Games ve geliştiriciliğini INGAME STUDIOS ekibinin üstlendiği birinci şahıs aksiyon macera oyunu Crime Boss Rockay City, Steam platformuna gelmeye hazırlanıyor. Daha önceden bildirildiği üzere katil robot tabanlı yeni DLC paketi Cagnali’s Order ile birlikte yeni dijital mağazada yer almak üzere bekliyor. Açıklanan detaylara göre oyun 18 Haziran tarihinde yeni platformunda satışa sunulacak.

Crime Boss Rockay City, bildiğiniz üzere ilk olarak 28 Mart 2023 tarihinde Epic Games mağazası üzerinden PC için piyasaya sürüldü. Ardından, tarihler 15 Haziran 2023‘ü gösterdiğinde ise PlayStation 5 ve Xbox Series konsolları için satışa sunuldu. INGAME STUDIOS geliştirme başkanı Jarek Kolar, bir basın açıklamasında oyunu geliştirmek için oldukça fazla çalıştıklarını ve oyuncu topluluklarına bir hayli sadık kaldıklarını aktardı.

Crime Boss Rockay City İçin Yeni İçerikler Yolda

Crime Boss Rockay City’nin Cagnali’s Order ek paketinde, şehrin polis departmanı içerisine kötü bir mega şirketin dahil olduğunu görebiliyor ve burada robotik polis ekiplerinin bir araya geldiğini deneyimleyebiliyoruz. 4 farklı görev içeren bu DLC içeriğinde aynı zamanda yeni düşmanlar, yeni bir boss, oynanabilir karakterler ve daha fazlası bizleri bekliyor.

Crime Boss Rockay City 2024 05 2

505 Games ayrıca Crime Boss: Rockay City’ye 2025’e kadar yeni özelliklerin ve güncellemelerin geleceğini aktarıyor. Bu yenilikler arasında farklı seviyeler, karakterler ve bonuslar bulunuyor. Aynı zamanda 2024 yılı içerisinde gerçekleştirilecek olan Cadılar Bayramı temalı içeriğiyle beraber 2025’teki Winter Ops soygunlarına kadar birçok yeniliğin bizlere sunulacağını aktarabiliyoruz. Son olarak oyunun şu anda Steam sayfası açık durumda değil.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.