Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Crime Boss: Rockay City Oynanış Fragmanı Yayınlandı

505 Games tarafından geliştirilen Crime Boss: Rockay City için 6 dakikalık oynanış fragmanı yayınlandı. Fragman, izleyenleri hayal kırıklığına uğrattı.

The Game Awards 2022 sırasında tanıtılan Crime Boss: Rockay City oyunu için önceden sinematik bir fragman yayınlanmıştı. Ben de dahil fragmanı izleyen birçok hayran şehirden ve tabii oyunda yer alan isimlerden oldukça etkilendi. Oyun, yüzde 40 indirimle oldukça düşük bir fiyata ön siparişlere açıldı. Aslında yeni gelen bir oyunun lansmanında bu kadar indirim yapması beni işkillendirmişti.

Şimdi ise Crime Boss için yayınlanan oynanış fragmanı gündemde. Maalesef oyuna karşı olumlu tutum sergileyen çoğu oyuncu artık tam tersini düşünüyor. Elbette sinematik ve oyun içi fragmanlar farklı olur ancak oyunun mekanikleri resmen PS3 oyunu gibi. Yine de uygun fiyatlı bir macera oyunu arıyorsanız fragmana bir göz atabilirsiniz.

Crime Boss: Rockay City 28 Mart’ta Çıkış Yapacak

Crime Boss: Rockay City

Oyunun hikayesi, bir suç patronunun kendi bünyesinde topladığı ekip etrafında dönecek. Patronun etrafında toplanan ekip, büyük yerleri soyacak ve bu soygunların çoğu da silahlı çatışmalar içerecek. Ancak oyuncular, çoğu zaman da gizlenerek ve plan yaparak ilerleyecek. Crime Boss: Rockay City’de Michael Madsen, Danny Trejo, Damion Poitier, Danny Glover, Michael Rooker, Chuck Norris ve Vanilla Ice gibi büyük isimler yer alacak.

Oyun, 28 Mart’ta PC, PS5 ve Xbox Series X/S’te çıkış yapacak. Şehir tasarımı ve mekanları oldukça şık görünen oyun, ne yazık ki almaya değer görünmüyor. Yine de fikir oluşması için sizler de izleyin. Oyunun fiyatı şu anda Epic Games’te 263 TL.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.