Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Crash Team Rumble’a Meşhur Spyro Karakteri Geliyor

Crash Team Rumble oyununa çocukluğumuzun efsane karakteri Spyro geliyor. Oyun ikonik karakterlerle ilgi çekmek istiyor.

Toys for Bob tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan çevrimiçi çok oyunculu Crash Team Rumble için yeni bir sezon başlamak üzere. Oyunun All Fired Up olarak adlandırılacak üçüncü sezonu 7 Aralık‘ta başlayacak ve Spyro bu sezonla beraber oynanabilir bir karakter olarak oyuna dahil olacak. Çocukluğumuzun ejderha karakterinin oyuna yeni bir soluk getirmesi hedefleniyor.

Parti Modu olarak adlandırılan mevcut ikinci sezon, Ripto‘yu yeni bir oynanabilir karakter olarak ekliyor. Ayrıca yeni bir mayın tarlası gücü, iki yeni harita, sınırlı ve süreli modlar (3v3 dahil) ve 100 kademeli içeriğe sahip bir Premium Battle Pass de oyunda bulunuyor. Haziran ayında piyasaya sürülen Crash Team Rumble, Crash Bandicoot serisinin dört oyuncudan oluşan iki takımın en çok Wumpa meyvesini elde etmek için yarıştığı çok oyunculu bir yan oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Crash Team Rumble İlgi Çekmek İstiyor

Çıkışıyla beraber Crash Team Rumble kendine özel bir oyuncu kitlesi bulmakta bir hayli zorlandı. Çıkışından sadece bir hafta sonra oyunun yayınlarını izleyen Twitch kullanıcılarının toplam sayısının oldukça düşük olduğu kaydedildi. Bu sayı genellikle sayılara rakamlara düşüyordu. Bu durum şimdilerde ise daha kötü bir vaziyet almış durumda.

spyro the dragon on skateboard

Oyunun çıkış yapmasından kısa bir süre sonra Twitch Tracker tarafından sağlanan istatistiklere göre Crash Team Rumble’ın yedi günlük bir süre içinde ortalama 316 izleyici olduğu ortaya çıktı. Şimdi ise çıkışından beş ay sonra oyunun Twitch’te haftada ortalama sadece 12 izleyicisi bulunuyor ve bu da onu Twitch’te en çok izlenen 2.354. oyun yapıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.