Crash Team Racing Nitro-Fueled İçin Grand Prix Güncellemesi Yayınlandı

Crash Team Racing Nitro-Fueled için grand prix güncellemesi artık erişilebilir durumda.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Crash Team Racing Nitro-Fueled bir sürü yeni içerik alıyor. Yeni içerik bugün 26 Mart 2020‘de yayınlanmaya başlıyor. Oyuncular bir sürü yeni zorluk ve zaman denemelerinden oluşan bir “Beenox Paketi” bonusunun tadını çıkarabilecekler.

blank

Crash Team Racing Nitro-Fueled için hemen hemen bütün Grand Prix güncellemeleri gelmiş gibi görünse de geliştiriciler oyun için yeni bir içerik paketini duyurmuştu ve bugün artık oyuncular tarafından erişilebilir durumda. Yeni bir bonus içerik paketinin yanı sıra köşede yeni zorluklar var ve bugün oyunculara sunuluyor. Şu anda canlı olan güncellemeyi indirdiğinizde aşağıdakilerin kilitleri açılmış olacak.

  • Vitesli, robotik temiz ucube (eğer henüz kilidi açılmamışsa)
  • Crunch, bölüm cyborg, bölüm Bandicoot (henüz kilidi açılmamışsa)
  • Crash, Cortex ve Crunch için beenox temalı kaplamalar. Geary için ilk efsanevi cilt
  • Beenox temalı bir kart
  • Beenox temalı boya işi
  • Beenox temalı bir çıkartma
  • Beenox temalı tekerlek seti

Wumpa Challenge sistemi ile Grand Prix tarzı zorluklar. Günlük, haftalık ve aylık dönme zorlukları becerilerinizi farklı şekillerde test edecek ve ödülünüzü dört gözle bekleyeceğiniz Wumpa Coins’iniz olacak. Wumpa Mücadeleleri ile “Hayalet Avı” meydan okuma türü özellikle Nina’nın Kabusu pisti için geri döner. Bir hayaletin son dinlenme yerini rahatsız etmeniz, onu yakalamak için onu yakalamanız ve ardından Wumpa zorluklarını tamamlamanız gerekir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol