Crash of Cars Başlangıç Rehberi

Crash of Cars isimli oyunda işinize yarayacak bir çok ipucu öğreneceksiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Crash of Cars isimli oyunumuz mobil araba savaşı olarak geçmektedir. Oyunda amacımız bol bol taç toplamak ve diğer oyuncuların arabalarını yok etmektir. Araçları yok etmek içinde etrafta çıkan bir çok silahı almanız ve bunları kullanmanız yeterli olacaktır. Oyun size ilk başta basit bir araba verecek fakat siz oynadıkça ve seviye atladıkça yeni araçların kilitlerini de açacaksınız. Aracınızı üstünde bulunan bar ise arabanızın sağlığını göstermektedir. Peki daha fazla ipucu ister misiniz?

Crash of Cars başlangıç rehberi isimli yazımızda, oyun içinde sizi başarıya ulaştıracak ve işinize yarayacak bir çok bilgi öğreneceksiniz. Bu sayede oyunda zorlanmadan ilerleyebileceksiniz. Hazırsanız konumuza geçelim ve ne gibi güzel bilgiler var görelim.

crash of cars baslangic rehberi 2

Crash of Cars Başlangıç Rehberi

Bu oyunda arabanın kontrolünü öğrenmek için bol bol alıştırma yapmanız gerekiyor. Yani direksiyon kontrolünü çözerseniz eriye inanın hiç bir şey kalmayacaktır. Çünkü bu oyunda gelen saldırılardan kaçmak için, ani dönüşler yapmak için direksiyon kabiliyeti çok ama çok önemli. Bu sayede hayatta kalacaksınız. Bu yüzden sizlere tavsiyem öncelikle alıştırma yapmanız olacaktır. Alıştıktan sonra zaten tozu dumana katarsınız. Arabanın dönüşleri oldukça hassas. Bu yüzden ilk başlarda biraz sinir olabilirsiniz fakat kısa sürede alışacaksınız. Butonlara fazla basılı tutmamaya çalışırsanız daha iyi olacaktır.

Silah Kullanmak

Oyunda yarışırken bir çok soru işareti göreceksiniz. Bunların üstüne gelerek bunları alırsanız çeşitli silahlara kavuşacaksınız. Bu silahları kullanmak, hareket halindeyken kolay olmayacaktır. Bu yüzden buna da alışmak gerekiyor. Kısa süre içinde aiminizi düşmanın gidişatına doğru tutup ateş etmenin daha iyi olduğunu göreceksiniz. Eğer tam uygun bir pozisyonda olursanız ve atışlarınızın hepsinin düşmana gideceğinden eminseniz art arda atışlar yapın ki düşman yüksek miktarda hasar alsın. Tabi ki silahların da bir kapasitesi var. Bir süre sonra silahları kullanamıyorsunuz. Bu yüzden dikkatli kullanmaya özen gösterin.

Temkinli Olun

Tabi ki her şey sizin için mükemmel olmayacak. Bazı zamanlar ağır hasarlar alacaksınız. İşte bu gibi durumlarda temkinli olmalısınız. Çatışmalara girmemelisiniz. Canınız dolu ise çatışmaya girin bir sorun yok ama canınız az ise anında yok olursunuz. Bu yüzden bu gibi durumlarda uzakta durmaya ve kaçmaya çalışın. Eğer bir düşman canınızın az olduğunu görürse peşinize takılacaktır. Bunu sizde yapın tabi ki. Mesafeyi korumaya çalışın. Tabi ki gerçekte de sosyal mesafeyi unutmayalım dimi?

Crash of Cars ile ilgili rehberin sonuna geldik. Oyun zor değil arkadaşlar. Tüm bilmeniz gereken şeyleri ele aldık. Sormak istediğiniz bir şey olursa yorum yaparak sorabilirsiniz. Görüşürüz.

 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol