Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Crash Bandicoot: Wumpa League Çıkış Tarihi Belli Oldu

Crash Bandicoot: Wumpa League'in çıkış tarihi, resmi Twitter hesabının paylaştığı şaka yollu bir gönderi ile ortaya çıktı.

Crash Bandicoot: Wumpa League çıkış tarihi, gizemli bir duyuru sayesinde ortaya çıktı. Resmi Crash Bandicoot Twitter hesabı, bugün erken saatlerde çok şüpheli görünen bazı rakamlar yayınladığı için muhtemelen oyunun çıkış tarihini öğrendik.

Henüz resmi olarak bir fragman veya benzeri bir tanıtım kampanyası görmesek de Wumpa League’in çıkış yapacağı artık kesinleşti. Hatta oyuna dair birçok önemli bilgi de sızdırıldı. The Game Awards 2022’de bir tür duyurulması beklenen oyun, çevrimiçi bir Crash deneyimi olacak.

Crash Bandicoot: Wumpa League Çıkış Tarihi

Crash Bandicoot

Dün, zaman çizelgelerinizin herkesin Spotify Wrapped istatistikleriyle dolup taştığını görmüş olabilirsiniz. Bununla birlikte, resmi Crash Bandicoot Twitter hesabı şaka yollu istatistiklerini paylaştı ve görünüşe göre bunu Wumpa League’in çıkış tarihini duyurmak için kullandı.

Crash Twitter hesabı, “Bu yıl Crash Bandicoot 4: It’s About Time oynayarak 62.023 dakika geçirdiniz” yazan bir Spotify Wrapped arka planının resmini paylaştı. Crash sosyal medya hesapları, gönderilerinde bir şeyleri gizli olarak tanıtmayı çok seven bir hesap, bu nedenle bu sayı anında dikkat çekti ve birçok oyuncu sırrı hemen çözümledi.

Bu sayıları bir tarih biçiminde düzenlerseniz, 20.06.2023 tarihini, yani 6 Haziran 2023‘ü elde ediyoruz. Wumpa League henüz resmen duyurulmamış olsa bile, görünüşe göre Crash Twitter hesabı olası bir çıkış tarihini duyurmuş oldu. Muhtemelen önümüzdeki hafta The Game Awards 2022’de oyunun tanıtım fragmanı ile bu çıkış tarihini göreceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.