Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy’nin Oynanış Videosu Paylaşıldı

Şimdilerde yirmili yaşlarını yaşayan oyuncuların muhakkak hatırlayacağı Crash Bandicoot serisi geri dönüyor.

İlk defa 1996’da yayınlanan Crash Bandicoot, bugüne dek piyasaya çıkmış neredeyse bütün oyun platformlarını dolaşmıştır diye tahmin ediyoruz. Seri içinden çıkan 18. ve son oyun, 2010’da yayınlanmıştı. Uzun bir süre sessizliğini koruyan bu eğlenceli dünya şimdi yeniden geri geliyor. Bir tek bilgisayarlar için piyasaya çıkmayan oyun, pc platformunda da çeşitli emülatörler yardımıyla oynanabiliyordu.

crash bandicot n sane trilogy

Çok eğlenceli bir parkur oyunu olduğunu söyleyebileceğimiz serinin dünya çapında milyonlarca oyuncusu bulunuyor. Konsol alemine ucundan kıyısından bulaşan herhangi bir kişinin Crash Bandicoot serisinden herhangi bir oyuna rast gelmemiş olması çok küçük bir ihtimaldir.

Playstation 4 için yeniden tasarlanan oyun başka herhangi bir platform için piyasaya çıkmayacak. Üç müthiş macera bulunacak oyunu 30 Haziran 2017′den itibaren oynayabileceksiniz. Ön sipariş vermek ya da oyunun detaylarını incelemek için buraya tıklayarak Playstation mağazasındaki sayfasına gidebilirsiniz.

Oyunun içinde Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back ve Crash Bandicoot 3: Warped bulunuyor. Elbette bunların günümüz donanımlarına uyarlanmış en iyi halleriyle karşılaşacaksınız. Sadece tek oyunculu mod bulunan oyunun ön siparişe açık halinin fiyatı 119 Türk lirası olarak belirlenmiş.

Facebook üzerinden paylaşılan oynanış videosuna aşağıdaki ekranda ulaşabilirsiniz.
Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.