Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Crash Bandicoot 4’ün Yeni Satış Sayısı Açıklandı

Toys for Bob ekibi tarafından geliştirilen Crash Bandicoot 4'ün yeni satış sayıları ortaya çıktı. Oyun oldukça başarılı bir ivme yakaladı.

İkonik bir karakter olarak karşımıza çıkan ve nostalji hissiyatını bünyesinde barındıran Crash Bandicoot serisi çok satmaya ve oynanmaya devam ediyor. Şimdi ise geldiğimiz noktada 12 yıl aradan sonra çıkan Crash Bandicoot 4: It’s About Time‘ın yeni satış sayıları gündemdeki yerini koruyor. Geliştirici Toys for Bob ve yayıncı Activision tarafından açıklanan detaylara göre oyun büyük oranda başarılı oluyor.

Crash Bandicoot 4’ün tasarım yönetmeni Toby Schadt tarafından açıklanan detaylara göre 2020 yılında çıkış yapan bu oyun o günden bu yana 5 milyonun üzerinde adet satmış durumda. Ayrıca oyunun oyuncular tarafından sevildiğini ve kucaklandığını aktarıyor. Ortaya çıkan bu rakamlar da elbette somut kanıt olarak karşımıza çıkıyor.

Crash Bandicoot 4 Oyuncular Tarafından Seviliyor

Bildiğiniz üzere Crash Bandicoot 4, 2021 yılında Nintendo Switch, PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S‘te yayınlandı. Bu sürümlere gelmeden önce ilk olarak PlayStation 4 ve Xbox One‘da mevcuttu. Oyun aynı zamanda inceleme toplama sitesi Metacritic‘te tüm platformlarda hem eleştirmenlerden hem de oyunculardan “genel olarak olumlu” yorumlar aldı.

maxresdefault 2

Geçtiğimiz günlerde Toys for Bob, Microsoft’un Activision Blizzard’ı satın almasının sonrasında bağımsız bir stüdyo haline geleceğini açıkladı. Kısa bir süre sonra geliştirici ekip ve Microsoft stüdyonun bir sonraki projesi üzerinde anlaşmaya varacaklarını bildirdi. Bu kapsamda Xbox‘a özel bir oyunun ilerleyen süreçte geleceğini aktarabiliriz.

Son olarak ilerleyen süreçte ekip ikonik karakterleri yaşatmaya devam edeceklerini belirtiyor. Peki siz Crash Bandicoot 4’ün 5 milyondan fazla adet satması hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı aşağıdan belirtebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.