Cover Fire Mobil Platformda Kesintisiz Bir Aksiyon Keyfi Sunuyor!

Android ve İOS platformunda kesintisiz bir aksiyon keyfi sunan Cover Fire ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Genera Games tarafından geliştirilen Cover Fire, üst düzey grafikleri ile mobil platformda oyunculara gerçek bir savaş deneyimi sunuyor. Mobil platformda en iyi grafikleri sunan Cover Fire tamamen ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Oldukça etkileyici aksiyon sahnelerine sahip olan Cover Fire’da 20’den fazla kahraman karakter bulunuyor. Kapsamlı silah sistemi sunan oyun da çatışma sahneleri gerilim dolu anlara sebep oluyor. Oyun içerisinde ortaya çıkan Zombi hareketi hızla yayılamaya devam ediyor. Hızla dünyayı ele geçirmeye başlayan zombileri senden ve takım arkadaşlarından başka durdurabilecek kimse bulunmuyor.

Çeşitli silahların bulunduğu oyun da karakterler için özel kamuflajlarda bulunuyor. Çeşitli çatışma alanlarına sahip olan Cover Fire Android ve İOS platformunda ücretsiz olarak dağıtılıyor. Geçtiğimiz hafta güncellenen yeni yapısı ile daha fazla oyuncuya hitap etmeyi amaçlayan oyun da basit kontroller bulunuyor. Oyuncular mobil cihazlarının ekranlarında ki butonlar ile karakterlerini kolayca kontrol edebilir ve aksiyon dolu anlar yaşayabilirsiniz. Erkek ve bayanlar için farklı karakterlerin yer aldığı oyun da level sistemi bulunmaktadır. Basitten zora doğru ilerleyen görevler de karakterinizi kolayca geliştirebilirsiniz.

Cover Fire’in Önemi

  • 20’den fazla farklı karakter
  • Çeşitli silahlar
  • Yeni zombi modu
  • HD grafikler
  • Basit kontroller
  • Hikaye modu
  • Farklı savaş haritaları

Oyunu Android ve İOS platformuna buradan indirebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>