Counter-Strike: Condition Zero Yeniden Yapılıyor

Yıllar sonra Condition Zero Source motoruyla tekrar karşımıza çıkıyor.

Mod yapımcısı JASONakaBOURN bugün Counter-Strike: Condition Zero’nun Source grafik motoruyla yapılan yeni sürümünü yayınladı. Yeni beta sürümünde farklı düşmanlar, efektler ve kan partikülleri yer alıyor, aynı zamanda terörist ekibi için ragdoll fizikleri ekleniyor.

Counter-Strike: Condition Zero Source adı verilen bu mod, klasik yapımlardan Counter-Strike: Condition Zero’nun tam hâlini kapsayacak ve Source Engine ile baştan yapılacak. Bütün oyun yeni grafik motoruyla tekrar yaratılırken, final sürümünde ise bütün materyaller, modeller, harita ve efektler bulunacak, bizleri oyunun yapıldığı tarih olan 2004’e tekrar götürecek.

Ayrıca Counter-Strike: Condition Zero Source, Source Engine ile yapılan tek klasik oyun değil. Aynı zamanda Aralık ayında Counter-Strike 1.6 sürümü için de bir duyuru gelmişti ve aynı mod yapımcısı, CS’nin 1.6 sürümünü de Source motoruyla tekrar yapıyor. İki modun da yapımı başarıyla sürerken, online özelliklere sahip olup olmayacakları henüz bilinmiyor.

İlgilenenler Counter-Strike: Condition Zero Source’un son beta sürümünü buradan indirebilirler. Aynı zamanda oyun için bazı yeni videolar da yayınlanırken, Source Grafik motoruyla oldukça hoş gözüktüğünü söylemeliyiz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>