Control’ün 18 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı!

Control'den yeni bir oynanış videosu geldi.

Bilgisayar ve konsol platformu oyuncularına Ağustos 2019’da sunulacak olan Control ilgiyle takip ediiyor. E3 2019’da sahne alan yapım oynanış fragmanı ve içerikleri ile oyuncuları meraklandırmayı başardı. Yapım tam sürüm ile beklentiyi karşılayabilecek mi bekleyip göreceğiz.

505 Games’in 2019 model oyunlarından bir tanesi olan ve büyük umutlar ile sık sık haberlere konu alan Control 27 Ağustos 2019’da lansmana çıacak. Epic Store üzeride 99.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olan oyunda New York’ta yer alan gizli bir ajanı canlandıracak ve sıra dışı bir dünyada kontrolü yeniden ele geçirmeye çalışacağız.

3’ncü şahıs kamera açıları eşliğinde aksiyon ve macera dolu bir dünyada mücadele edecek, kapsamlı ve tahmin edilemeyen bir ortamda ilerlerken doğa üstü güçlerle de karşılaşacağız. Oyuncular yetenek kombinasyonları ile yeni özelliklere erişebildikleri gibi ekipmanlarını da özelleştirebilecekler.

Yayınlanan 18 dakikalık oynanış videosundan söz edecek olursak oyun içerisinde karşımıza çıkacak olan diyalog sahneleri gösteriliyor. Tabii bu diyalog sahnelerinde biz herhangi bir seçim yapamıyor sadece konuşmaları duyabiliyor ve alt yazılar eşliğinde görebiliyoruz.

Dişi bir karakteri kontrol edeceğimiz oyunda görevleri sırayla başararak ilerleyeceğiz.

Yeni oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol