Conqueror’s Blade

MMOACTION
Takip Et
8.7

Çok iyi

9.1

Kullanıcı

Conqueror’s Blade’in Yeni Sezonu Scourge Of Winter Yayınlandı

Conqueror's Blade'in yeni sezonu, Sezon 6: Scourge of Winter yayınlandı. Yeni sezon ile birlikte birçok içerik oyuncuları bekliyor.

Booming Games tarafından geliştirilen ve MY.GAMES tarafından yayınlanan ücretsiz oynanabilir MMO oyunu Conqueror’s Blade’in yeni sezonu duyuruldu. Yeni güncelleme ve aynı zamanda oyunun yeni sezonu olan Sezon VI: Scourge of Winter ile birlikte yeni birimler ve yeni destansı ödüller oyuncuları bekliyor.

Conquerors Bladein Yeni Sezonu Scourge Of Winter Yayinlandi 1

Yeni güncelleme ile birlikte gelecek olan yeni PvE içeriği olan Harabe Yurtluklar güncellemesi, yeni zorluklar ve ödülleri ile birlikte 29 Aralık 2020 tarihinde yayınlanacak. Ücretsiz olarak yayınlanan güncelleme ile birlikte oyuncular, Ostaria bölgesinin harap olmuş yurtluklarında bulunan tehlikeli çapulcu kamplarını geri alacak ve onları imparatorluklarının ihtişamı için yeniden inşa edecek.

Oyuncular en güvendikleri birimlerini, Birim Terfileri üzerinden öne sürerek düşmanlarını yenmeye çalışacak. Sezon VI boyunca Birim İddialarını tamamlayarak mevcut birimlerinizi Landsknecht’lere, Armiger Lansçıları’na ve Liao Korucuları’na terfi ettirebileceksiniz.

  • 3 Yıldızlı Landsknechter’ler – Tebercilerin terfi etmesiyle gelir. Bu Ostarian askerler yılın her günü yüksek maaşlarla hizmet verirler. Ölümcül etkileri ve mükemmel muharebe teçhizatlarıyla bunu hak ederler de. Muharebede daha büyük yaralar açmalarını sağlayan kancaları olan teberler kuşanırlar.
  • 4 Yıldızlı Armiger Lansçıları (28 Aralık tarihinde yayınlanacak) – Yeomanların terfi etmesiyle gelir. Avam tabakadan çıksa da Hanedan kurma hakkı olan bu savaşçılar genelde muharebe meydanında büyük cesaret sergileyenlerdendir.
  • 5 Yıldızlı Liao’nun Korucuları (18 Ocak tarihinde yayınlanacak) – Ateş Mızraklılarının terfi etmesiyle gelir. Binbaşı Liao’nun Ateş Mızraklıları bölüğü, Hudutdiyarı’nın kuzeyini tarayan ama sert kış yüzünden batıya yönelen bir keşif taburudur.
Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol