Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Concord’un Beta PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment ekibinin yaptığı nişancı aksiyon oyunu Concord için yeni detaylar ortaya çıktı.

Geliştiriciliğini Firewalk Studios‘un üstlendiği ve yayıncılığını Sony Interactive Entertainment ekibinin yaptığı nişancı aksiyon oyunu Concord için yeni detaylar ortaya çıktı. Geçtiğimiz haberimizde de belirttiğimiz gibi oyunun 23 Ağustos tarihinde PC platformu için piyasaya sürülecek. Çıkış yapmadan önce oyunun beta PC sistem gereksinimleri açıklandı. Bu sistemleri inceleyerek bilgisayarlarınızı betaya hazır hale getirebilirsiniz.

Diğer oyunculara karşı mücadele edebileceğiniz ve PvP moduyla öne çıkan birinci şahıs nişancı aksiyon oyunu Concord, 18-21 Temmuz tarihleri arasında açık beta sürümü ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Bu aşamada oyunun temel özelliklerini deneyimleyebilecek ve nasıl bir yapıya sahip olduğunu bizzat görebileceksiniz.

Concord’u Bilgisayarınız Kaldırır Mı?

Açıklanan PC sistem gereksinimlerine göre oyuncular en az Intel Core i7-8700K veya AMD Ryzen 7 2700X işlemciye, 8 GB RAM’e ve Nvidia GeForce GTX 1660 6 GB veya AMD Radeon RX 5500 XT ekran kartına sahip olması gerekiyor. Orta ayarlarda 60 FPS oynamak isterseniz ise 16 GB RAM’li Intel Core i7-8700K veya AMD Ryzen 7 2700X ve Nvidia GeForce RTX 2070 Super veya AMD Radeon RX 5700 XT donanımlarına sahip bir PC sisteminizin olması gerekiyor.

Concord PC beta requirements

Sony tarafından açıklandığı üzere Beta PC sistem gereksinimleri oyunun final sürümünde değişkenlik gösterebilir. Dolayısıyla bunun oyunun resmi gereksinimleri olmadığını unutmayın. Final sürüm için yeni gereksinimler Temmuz sonu veya Ağustos ayı başında paylaşılacak. Bu nedenle Beta sürecine katılmadan önce beklemenizde fayda var.

Son olarak 4K Ultra’da oyunu oynamak için 16 GB RAM’e bir Intel Core i7-10700K veya AMD Ryzen 7 3700X işlemciye ve bir Nvidia GeForce RTX 4070 Ti veya AMD Radeon RX 7900 XT ekran kartına sahip olmanız lazım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.