Conan Unconquered Oynanış Videosunu Oyunculara Sundu!

Conan Unconquered yeni bir oynanış videosu aldı.

Conan Exiles’ın devamı niteliğinde 30 Mayıs 2019’da karşımıza çıkacak olan Conan Unconquered oyunculara rekabet dolu bir savaş atmosferi sunacak. Steam’de ön siparişlerde yer alan yapım oynanış videosunu da oyunculara sundu.

99.99 TL gibi bir fiyat etileketi ile geçtiğimiz haftalarda Steam’de sergilenmeye başlanan Conan Unconquered çıkış tarihine giderek yaklaşıyor. Strateji severler tarafından beklenen yapım tek oyunculu ve eşli oyunculu olarak farklı oyun modlarına sahip olarak karşımıza çıkacak. Barbar Conan’ın dünyasında geçecek olan Conan Unconquered gerçek zamanlı hayatta kalma strateji oyunu olarak bilgisayar platformunda oynanacak. Conan Exiles’ın devamı niteliğinde karşımıza çıkacak olan oyun yine Funcom tarafından oyunculara sunulacak. Conan Exiles ile bilgisayar platformunda oldukça başarılı satışlara imza atan Funcom, serinin yeni oyunu ile aynı başarıyı elde etmeye çalışacak.

Yeni yayınlanan videodan söz edecek olursak bizleri ne tür aksiyon sahnelerinin beklediği kameralara gösteriliyor. Savaşlarda kullanacağımız birlikler, saldırı kuleleri, saldırıları püskürtme duvarları ve daha fazlası yayınlanan oynanış videosu içerisinde yer alıyor. Oldukça hoş görsel efektlere sahip olacak olan yapım zengin içeriğe sahip olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol