Conan Exiles’ın Seekers of the Dawn Paketi Yayınlandı!

Seekers of the Dawn ek paketi 27.50 TL olarak Steam'de yayınlandı.

8 Mayıs’ta PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu oyuncularına sunulan Conan Exiles, hayatta kalma oyunlarına adeta farklı bir bakış açısı getirmişti.

Funcom tarafından geliştirilen ve yayınlanan Conan Exiles günümüze kadar 4 farklı genişleme paketi ile mevcut olan içeriğini genişletmeye devam etti. Bugün yeni bir ek paket daha alan yapım oyuncularının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Yeni paket ile oyun içerisine birçok yeni içerik geliyor.  Seekers of the Dawn adında duyurulan ek paket oyunculara 39 yeni Yamatai yapı parçaları, 3 set halinde 15 yeni zırh parçası, 12 yeni ve bir o kadar da şık silahlar sunuluyor.

Aldığı güncellemeler ile de hataları ortadan kaldıran başarılı yapım, oyunculara yeni paket ile sunduğu 5 yeni hayvan skini ve 5 yeni savaşçı ile gönülleri fethetmeye devam edecek gibi görünüyor. Steam’de 27.50 TL olarak satılan Seekers of the Dawn paketi benzersiz animasyonlar ve hızlı savaşlar ile daha geniş bir oynanabilir alan sunuyor.

Oyuncular yeni yapı parçalarını kullanarak daha şık ve sağlam evler inşa edebilecek, zırhlar ile dışarıdan gelebilecek saldırılara karşı daha az hasar alacaklar. Bir dizi yeni görsel seçenekler de sunan paket şuan oynanabilir durumda.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol