Conan Exiles – Year 2 Season Pass Yayınlandı!

Conan Exiles - Year 2 Season Pass oyunculara sunuldu.

Mayıs 2018’de PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için lansmana çıkan Conan Exiles şu sıralar yeni sürümü ile gündemden düşmüyor. Dün ikinci yıl sezon paketini oyunculara sunan yapım, daha zengin bir içeriğe kavuştu.

Funcom’un başarılı oyunları arasında yer alan Conan Exiles Steam’de bilgisayar oyuncuları tarafından ‘karışık’ olarak değerlendirilse de oldukça yüksek satış rakamları ile geliştiricisinin kasasını parayla doldurmayı başardı. Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak farklı oyun modlarına sahip olan yapım dün tüm platformlarda Year 2 Season Pass’ini oyunculara sundu.

Steam’de 82.50 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olan Year 2 Season Pass bünyesinde dört ana DLC paketine sahip olacak. Bunlardan birincisi de Turan Paketi oluyor. Her genişleme paketi ile oyun yeni ve özel içerikler ile genişlemeye devam edecek. Aynı şekilde ilk DLC paketi olan Turan Paketi ile oyun içi düzinelerce yeni içerikler aldı. Oyuncular Year 2 Season Pass ile birlikte yeni silahların, yeni zırhların ve daha birçok yeni içeriğin tadını çıkarabilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol