Conan Exiles

MMORPG
Takip Et
7.9

İyi

6.1

Kullanıcı

Conan Exiles İçin Büyük Yama Yayınlandı

Conan Exiles'ta güncellemeler sürüyor.

Geliştirici firma Funcom bugün popüler online açık dünya oyunu Conan Exiles için yeni bir güncelleme yayınladı. Sıradaki yama oldukça büyük ölçekte olurken, şu anda da test sunucusunda aktif hâlde. Çeşitli hayvanlara yeni animasyonlar ekleyen ve görsel kaliteyi arttıran Funcom, aynı zamanda sunucular üzerinde de performans geliştirmeleri yaptı.

Conan Exiles’daki Clan Menu – Klan Menüsü yeni güncellemeyle beraber baştan tasarlanırken, farklı alanlarda da optimizasyon çalışmaları gerçekleştirildi. Ek olarak bu yamayla birlikte oyuncular artık stamina harcamadan suda yüzebilecekler ve geçmişte sık sık yaşanan çökme sorunları ortadan kalkacak. Kısacası Conan Exiles yeni güncellemeyle hem teknik, hem de görsel anlamda çok daha iyi duruma geldi.

Conan Exiles sahibiyseniz ve oyun mevcut bilgisayarınızda yüklüyse bir dahaki sefer Steam’e giriş yaptığınızda güncelleme otomatik olarak inmeye başlayacaktır. Dolayısıyla ekstra bir işlem yapmanıza gerek yok.

Geçtğimiz yıl satışa çıkan Conan Exiles, geçen ay da Erken Erişim aşamasından tam sürüme geçiş yaptı. Şu anda Steam’de 109 TL’ye satılan oyunun tam sürüm versiyonu oldukça beğenildi. Funcom erken erişim sonrasında Conan Exiles’a epey yenilik getirdi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>