Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Conan Exiles: Age of Sorcery Güncelleme Notları (Büyücülük Geldi)

Conan Exiles, büyücülükle ilgili bir mekanik, yeni bir görünüm sistemi ve birkaç büyük yenilemeyi tanıtan lansmanından bu yana en büyük ücretsiz güncellemesini yayınladı.

Conan Exiles, büyücülükle ilgili çeşitli oyun mekaniklerini tanıtan temel oynanışa yönelik önemli bir ücretsiz güncelleme olan Age of Sorcery güncellemesini yayınladı. Ayrıca, büyücülük sisteminin yanı sıra avantajlar, nitelikler, yapılar, kişiselleştirme için yeni bir ekipman yanılsama sistemi ve battle pass sistemi gibi önemli güncellemeler de aldı.

Conan Exiles, 2018’de Erken Erişim’den çıktıktan sonra hızla Funcom’un en çok satan oyunu oldu ve eleştirmenlerden ve oyunculardan karışık eleştiriler alırken 1.4 milyondan fazla kopya sattı. Piyasaya sürülmesinden bu yana geçen yıllarda, oyun sürekli olarak yeni içerik ve özellikler, önemli miktarda kozmetik DLC ve yeni bir ada haritası ekleyen Siptah Island gibi büyük harita genişletmeleri ile güncellendi.

Conan Exiles: Age of Sorcery Yama Notları

Conan Exiles

Başlığın da belirttiği gibi, Conan Exiles: Age of Sorcery’nin en önemli özelliği yeni büyücülük mekaniği olarak tanıtıldı. Oyuncular, beş farklı Büyücülük okulundan Ritual Magic, Simya ve Spell Casting uygulamalarına izin veren bir takas olarak kendi vücutlarını kalıcı Corruption etkilerine feda ederek Büyü güçlerinin kilidini açabilecek.

Thaumaturgy Bench, Chalk Circle, Sacrificial Stone, Shallow Grave ve Transportory Stone dahil olmak üzere oyuncunun tabanına yeni Sorcery Workstations eklenebilecek. Büyücüler ayrıca büyülü yeteneklerini tamamlamak için yeni eşyalara ve teçhizata erişebilecek.

Perks and Attributes sistemlerinde yapılan tam bir yenileme, Conan Exiles’ı daha anlamlı karakter ilerleme seçenekleriyle daha ilginç hale getirecek. Eski Attributes, çoğunlukla kendi kendini açıklayan Güç, Çeviklik ve Canlılık ile birlikte daha fazla sayıda Köleye komuta etmeye izin veren Otorite, oyuncuların daha sert vuruşlar yapmasını sağlayan Cesaret ve hayatta kalma ve inşa becerilerini geliştiren Uzmanlık ile değiştirildi.

Conan Exiles bina sistemi de yenilendi ve artık yeni Construction Hammer ögesinin etrafında toplandı. Construction Hammer’ı kullanmak, inşa edilebilir nesneleri ve istemlerini gösteren sezgisel bir Yapı Arayüzünün yanı sıra süreci kolaylaştırmak için yerleştirme üzerine yapı parçalarını otomatik olarak işleyecek.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.