Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Company of Heroes 3’ün Yıkım Mekaniği Devrim Yaratacak (Video)

Company of Heroes 3'ün geliştiricileri, yeni yıkım mekaniğinin işleyişini sergiledi. Binalara verilen hasar çok gerçekçi olacak ve çevredeki piyadeleri tehdit edecek.

Son zamanlarda Company of Heroes 3‘ün geliştiricileri oyundan giderek daha fazla görüntü paylaşmaya başladı. Ekipten gelen son rapora göre, diğer şeylerin yanı sıra oyunun grafikleri seride devrim yaratacak ve yıkım mekaniği ise bambaşka bir boyutta olacak.

Artık tamamen rafine edilmiş ve hazır hale gelmiş durumda olan çevresel yıkım mekaniği detaylı olarak sergilendi. Company of Heroes 3’ün detaylı çevresel yıkım mekaniği sayesinde, atılan her kurşunla savaş alanı değişecek. Oyunun Türkçe çıkış yapması için başlatılan imza kampanyasının etkisiyle mi bilmiyoruz ancak yayınlanan videolar Türkçe altyazı desteği ile paylaşıldı.

Company of Heroes 3; Eşi Benzeri Görülmemiş Yıkım

Company of Heroes 3

Aşağıdaki video, Company of Heroes 3’ün RTS oyunlarında şimdiye kadar kullanılan en gerçekçi imha sistemlerinden birine sahip olacağını düşünmemizi sağladı. Oyun muhtemelen sadece bu alandaki başarıları ile övünen Iron Harvest ile karşılaştırılabilecek. CoH3’te her patlama veya silah sesi, savaş alanındaki değişikliklerle bağlantılı olacak.

Binalarda kurşun delikleri, küçük boşluklar veya büyük boşluklar olacak. Yeterince yol alındıktan sonra, bir binanın bölümleri veya tüm yapı yıkılacak. Ayrıca yıkım mekaniği, binanın belirli sağlık değerine bağlı olmayacak. Savaş alanındaki yapılar, saldırıları daha gerçekçi bir şekilde hissedilecek. Yıkım mekaniği direkt olarak mermilerin çarptığı yerleri etkileyecek.

Binalar ancak yapıları gerçekten ciddi bir şekilde hasar gördüğünde çökecek. O zaman bile yapılar, hasar alanına bağlı olarak farklı şekillerde hareket edecek. Yapılar bazen kendi üzerlerine çökerken, bazen de çevrelerine doğru yıkılarak enkaz alanları oluşturacak. Ayrıca etrafta uçuşan kiremit ve tuğlalar çevredeki askerleri tehlikeye atacak. Piyadeler, düşen enkazlara karşı hassas olacak; bu da ağır hasar verebilecek ve hatta bireysel birimleri savaştan uzaklaştırabilecek.

Oyunun bu yıl içinde piyasaya sürülmesinden sonra bunu kendimiz öğrenebileceğiz. Company of Heroes 3 sadece PC‘de piyasaya sürülecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.