Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Company of Heroes 3’ten Yeni Fragman (Türkçe)

Relic Entertainment, Company of Heroes 3'teki dört gruptan biri olan İngiliz ordusunun çok yönlülüğünü ve azmini vurgulayan yeni bir fragman yayınladı.

Relic Entertainment ve SEGA, Company of Heroes 3 için İngiliz kuvvetlerini ön plana çıkaran yeni bir fragman yayınladı. Oyun, RTS türünde oyunlar yaratma konusunda deneyimli bir stüdyo olan Relic’in strateji serisinin bir sonraki bölümü olacak ve serinin ikinci oyunu büyük beğeni topladığı için bu oyun için de beklentiler hayli yüksek.

Company of Heroes 3, oyunculara 2. Dünya Savaşı oyunundan ne bekleyeceklerini gösteren bir fragmanla 2021’de duyurulmuştu. Bu kez seri, ağırlıklı olarak İtalya ve Kuzey Afrika’ya odaklanan yeni çatışmaların sahnesi olacak olan Akdeniz’e gidecek. Oyuncular, farklı gruplara komuta etme, derin stratejiler oluşturma ve heyecan verici savaşlarda savaşma şansına sahip olacak.

Company of Heroes 3: İngiliz Kuvvetleri Fragmanı

Company of Heroes 3: İngiliz Kuvvetleri Fragmanı

Oyunun ertelenmesinin ardından bu kez hayranlar, yeni fragmanın İngiliz ordusunun gücünü görme şansı yakaladı. Bu hizip, oyun piyasaya sürüldüğünde mevcut olacak ve herhangi bir savaş senaryosunda savaşabilecek esnek ve inatçı bir grup olarak sınıflandırılan dört gruptan biri olacak. İngilizler, Pack Howitzer ve 4.2 Heavy Mortar topları ve 6-Pounder Tanksavar Silahı gibi silahları sayesinde de etkili bir grup olacak.

İngiliz askerlerinin emrinde Dingo Scout Car gibi araçlar ve Gurkha’nın Nepalli ve Hintli askerler gibi müttefiklerinden destekler yer alacak. Company of Heroes 3, fiziksel ve dijital formatlarda piyasaya sürülecek ve oyuncular artık oyunu resmi web sitesi aracılığıyla her iki formatta da satın alabilecek. Oyun, farklı ön sipariş bonuslarıyla normal ve premium sürümlerde mevcut.

Oyuncular ayrıca oyunun heyecanını bilgisayar dışında da deneyimleyebilecek. Üçüncü oyun, serideki bir oyunun yalnızca PC’de yayınlanmadığını ilk sefer olacak. Son olarak, oyun Türkçe dil desteği ile 799 TL‘den çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.