Company of Heroes 3 Şanslı Kişiler ile Yıllardır Test Ediliyormuş

Company of Heroes 3 dün duyuruldu, ancak bir grup özel hayranın oyunu birkaç yıldır test ettiği ortaya çıktı.

Dün Relic Entertainment, Company of Heroes 3’ü duyurdu. Çoğu oyuncu için bu hoş bir sürpriz oldu, ancak küçük bir hayran grubunun yıllardır oyunu test ettiği ortaya çıktı.

Oyunun yayın hakları geliştirici Sega’ya ait. Aynı Japon holdingi, ilk Endless Legends’tan bu yana, oyuncuların geliştirme sürecine çok erken bir aşamada dahil olmalarını sağlayan Games2Gether adlı tescilli girişimini başarıyla kullanan Amplitude‘ün de sahibi. Relic Entertainment da bu çözümü kullanmaya karar verdi. İlk olarak, Company of Heroes 3’ü test etmek için birkaç hayran toplandı ve sonunda bu grup seçilen 70 kişiye kadar çıktı.

Company of Heroes 3

Oyuncular, Company of Heroes 3‘ün gelişiminin neredeyse en başından itibaren çalışmaya yardımcı oldu. İlk on hayran programa katıldığında, oyunun temasını belirlemek için onlarla bir tartışma yapıldı. Geliştiriciler, batı veya doğu Avrupa’daki çatışmalara geri dönmek istemedi. İkinci Dünya Savaşı’na sadık kalmaya karar verildi, böylece deneyciler grubu kendileri için bir Pasifik veya Akdeniz cephesi isteyip istemediğini seçebildi, on tanesi ikinci seçeneğe oy verdi.

Sonraki yıllarda, katılan hayranlar Company of Heroes 3’ün birçok farklı erken sürümünü test etti ve oynanabilir grupları ve yeni özellikleri kontrol etti. Ayrıca, projenin yönünü şekillendirmeye yardımcı olan anketleri düzenli olarak doldurdu. Girişimin katılımcıları, topluluğun deneyimli üyeleri arasından çok dikkatli bir şekilde seçildi, bu nedenle geliştiriciler fikirlerini çok ciddiye aldı.

Company of Heroes 3 Açık Alfa Testleri Başladı

Hatırlayacağınız üzere oyunun resmi duyurusu ile birlikte açık alfa testleri de başlamıştı. Onlara katılmak istiyorsanız, resmi web sitesine gitmeli ve kayıt olmalısınız. Eğlence 3 Ağustos‘a kadar sürecek. Oyunun tam sürümü gelecek yıl sadece PC’de çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol