Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Company of Heroes 3 İçin Ücretsiz Beta Kayıtları Açıldı

Yakında çıkacak olan İkinci Dünya Savaşı gerçek zamanlı strateji oyunu için bu hafta başlayan Company of Heroes 3 ücretsiz çok oyunculu testi için Steam'e şimdi kaydolabilirsiniz.

Company of Heroes 3 çıkış tarihine çok az kaldı ancak oyunun çıkış yapmasını beklemede RTS oyununun çok oyunculu bileşenini erkenden deneyebilirsiniz. Kapalı çok oyunculu test süreci 11 Ocak’ta başlayacak ancak katılmak için Steam‘den hemen şimdi ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Geliştirme ekibi Relic, serinin üçüncü oyunu için çok oyunculu teknoloji testini tüm oyuncular için ücretsiz olacağını duyurdu. Kaydolmak için oyunun Steam sayfasına gidin ve ön satın alma seçeneklerinin altında bulunan “erişim talep et” düğmesine tıklayın. Bunu yaptıktan sonra geriye testin başlamasını beklemek ve istemciyi indirmek kalıyor ancak henüz çok fazla ayrıntı yok.

Company of Heroes 3 Beta Testi Ücretsiz

Company of Heroes 3 İçin Ücretsiz Beta Kayıtları Açıldı

Ayrıca, açıklığa kavuşturmak gerekirse, teste katılmak için Company of Heroes 3’ü önceden sipariş etmiş olmanıza gerek yok; kaydolmak ve denemek isteyen herkes için beta testine katılım süreci ücretsiz. Bu arada, Relic test sırasında yalnızca diğer oyunculara karşı değil, yapay zekaya karşı da oynayabileceğinizi onayladı. Ekip, yakında bir SSS de dahil olmak üzere daha fazla bilgiye sahip olacağını duyurdu.

Bu arada, Company of Hereos 3’ün betasına katılmadan önce sistem gereksinimlerine göz atmak isteyebilirsiniz. Minimum gereksinimler mütevazi olsa da, bazı eski sistemlerin RTS oyununu çalıştırmak için bir veya iki yükseltmeye ihtiyacı olacak. Şu anda oyunun AMD FSR, Nvidia DLSS veya ışın izleme gibi özelliklere sahip olup olmadığını bilmiyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.