Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Company Of Heroes 3 Çok Oyunculu Alfa Testi Bugün Başlıyor!

İkinci Dünya Savaşı'nı konu alan gerçek zamanlı strateji oyunu Company of Heroes 3 için yeni bir alfa testi düzenlenecek. Detaylar haberimizde.

Geçtiğimiz temmuz ayında SEGA ve Relic Entertainment tarafından duyurulan Company of Heroes 3, serinin hayranlarını sevince boğmuştu. Sekiz yıllık bir aradan sonra geri dönen efsanevi strateji oyunu için tek oyunculu bir alfa testi gerçekleştirilmişti. Şimdi ise 30 Kasım’da yani bugün başlayacak yeni bir Company of Heroes 3 alfa testi duyuruldu. Serinin hayranları alfa sırasında multiplayer modunu ilk kez deneyimleyecek.

Yeni Company of Heroes oyunu, eklenen sıra tabanlı strateji özelliği ile yeni bir bakış açısı sunuyor. İkinci Dünya Savaşı strateji oyunları arasında özel bir yere sahip olan ikonik seri, yıllar sonra gelen üçüncü devam halkası ile çok daha kapsamlı ve heyecanlı bir deneyim vadediyor.

Company of Heroes 3 Alfa Testi, Çok Oyunculu Moda İlk Bakış Sağlıyor

company of heroes 3 alfa testi

Company of Heroes 3 alfa testi, oyuncuların çok oyunculu moda göz atmasına ve oyunun yeni özelliklerinin diğer oyunculara karşı nasıl kullanılabileceğini görmelerine imkan sağlayacak. Company of Heroes 3 çok oyunculu alfa testi, 30 Kasım Salı günü TSİ 20:00‘da başlayacak ve 6 Aralık TSİ 07:00‘da bitecek. Oyunun multiplayer modu için düzenlenen alfa testine buradan katılabilirsiniz.

Company of Heroes 3 çıkış tarihi ve sistem gereksinimleri henüz Relic tarafından açıklanmadı. Ayrıca desteklenen 12 dil arasında ne yazık ki Türkçe yer almıyor, ancak ekim ayında Company of Heroes 3 Türkçe dil desteği için bir imza kampanyası başlatılmış ve içerik üreticisi Can Sungur’dan destek gelmişti. 1.000 imza hedefi ile yola çıkan change.org kampanyasına şu ana kadar 641 imza atıldı. Company of Heroes 3 Steam sayfasına buradan ulaşabilir, oyunu istek sayfanıza ekleyerek çıktığı zaman bildirim alabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.