Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Commandos: Origins’ten Yepyeni Bir Fragman Yayımlandı

Commandos: Origins yeni bir motor içi fragman yayımlandı. Oyun neler bekleyeceğinize dair tüm detayları burada görebilirsiniz.

Kalypso Media tarafından oyunculara sunulacak olan Commandos serisinin yeni oyunu Commandos: Origins için yepyeni bir fragman paylaşıldı. Paylaşılan bu fragman tamamen motor içi görüntülerden oluşuyor ve gerçek zamanlı strateji taktik oyunu içerisinde neler bulabileceğinizi bu video ile beraber görebiliyorsunuz.

Commandos: Origins oyunu için elbette hayranlar heyecanlı bekleyişini sürdürüyor. Bu kapsamda oyunda açıklanan detaylara göre Jack O’Hara (Yeşil Bere) ve Francis T. Woolridge (Sniper) gibi ikonik karakterlerle beraber oynayabiliyor ve oyuncular ikinci dünya savaşından kalma tarihi mekanlarda kendi liderliklerini sürdürmeye hazırlanıyor.

Commandos Origins Beklentileri Karşılamak İstiyor

Yapım içerisinde heyecan verici zorluklar bizi bekliyor. Örneğin oyunda dondurucu Kuzey Kutbu’na doğru ilerlerken düşman üslerine gizlice girebiliyor, geceleri bir Alman denizaltısı ile beraber yakın dövüşlere geçebiliyor veya Afrika çölünde sıcak kumlarda bir yürüyüş yapabiliyoruz. Dolayısıyla oyun içerisinde farklı bölgelere doğru ilerlerken aynı zamanda geliştirici ekip çok çeşitli görevleri bizlere sunmayı hedefliyor.

ss ba4848985d50ba85e19db1855cab1

Claymore Game Studios tarafından geliştirilme aşamasında olan bu yapım taktiksel ve gizlilik odaklı oynanışla beraber ondan fazla görevden oluşan bir hikaye moduna sahip olacak. Stratejik yaklaşımlarla beraber her bir oyuncu burada farklı bir deneyim elde edebilecek ve görevlere kendi yaklaşımınızı benimseyebileceksiniz. Dolayısıyla isterseniz gizlice ilerleyebilecek, tırmanabilecek, çeşitli araçları sürebilecek veya daha fazla mekanikle beraber yolunuza devam edebileceksiniz.

Yayıncı ekip Kalypso Media oyunun 2024′ün sonlarında PC için piyasaya sürüleceğini aktarıyor. Şu anda elimizde tam tarih bulunmasa da bu yıl içerisinde oyunu bekliyoruz. Peki, siz bu oyunu bekliyor musunuz? Serinin yeni oyunu hakkında beklentileriniz neler? Bunları yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.