Commandos 2 – HD Remaster’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Commandos 2 - HD Remaster 24 Ocak'ta hem konsol hem de bilgisayar platformuna çıkış yapacak.

Geçtiğimiz yıl ortaya çıkan ve 2019’un 4’ncü çeyreğinde piyasaya sürülmesi beklenen Commandos 2 – HD Remaster 2020’ye girmemize rağmen hala yayınlanmazken oyunun çıkış tarihi duyuruldu. Peki Commandos 2 – HD Remaster ne zaman çıkacak? İşte detaylar.

Praetorans ve Commandos 2’nin birleşimi olarak duyurulan ve geçtiğimiz yıl sık sık haberlerimizde yer bulan Commandos 2 – HD Remaster normalde 2019’un sonlarına doğru piyasaya çıkacaktı. Sebebi bilinmeyen nedenlerden dolayı yapım 2020’ye ertelenirken bugün net çıkış tarihi de oyuncular ile paylaşıldı.

PlayStation 4, Nintendo Switch, PC ve Xbox One platformu için 24 Ocak 2020’de yayınlanacak olan yapım zengin içeriği ile oyunculara tek oyunculu bir oynanış sunacak. Yenilenmiş kontroller, elden geçirilmiş eğitici bir oynanış, HD grafik açıları ve daha fazlası yeni oyunda karşımıza çıkacak olan özellikler arasında yer alıyor.

Etkileşimli ortamların da yer alacağı yapım da düşmanlar silahlı ve üniformalı bir şekilde karşımıza çıkacak, uçaklar, askeri gemiler, binalar ve daha fazlasını oyun içerisinde dilediğimiz gibi kontrol edebilecek, dilediğimiz gibi kararlar alabileceğiz.

Farklı becerilere sahip birliklerin yer aldığı oyunda gece ve gündüz döngüsü eşliğinde birbirinden farklı görevleri başarmaya çalışacağız.

Commandos 2 – HD Remaster tüm platformlar için 24 Ocak’ta lansmana çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol