Coffee Talk 2020’nin Ocak Ayında Tüm Platformlara Çıkış Yapacak!

Coffee Talk tüm platformlar için duyuruldu.

Steam üzerinde sergilenen ve 2020’de çıkacak oyunlar arasında yer alan Coffee Talk’a dair yeni bilgiler gelmeye başladı. Şuanda demo olarak bilgisayar platformunda oynanabilen yapım, çıkış tarihi olarak Ocak 2020’ye sahip.

Toge Productions tarafından geliştirilen ve 2020’de lansmana çıkacak olan Coffee Talk PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformunda oynanabilecek. Tüm platformlarda piksel grafikler eşliğinde oynanabilecek olan yapımda tek oyunculu bir oynanış bizleri bekliyor olacak. Alışılmışın dışında bir yapıya sahip olacak olan Coffee Talk’da oyuncular insanların sorunlarını dinleyecek ve bu sorunları aşmalarını sağlamaya çalışacaklar.

Oyun içerisinde insanlara bir yandan sıcak içecekler sunacak, diğer yandan ise onları dinleyerek sorunları için çözümler bulmalarını sağlamaya çalışacağız. Farklı karakterlerin ve sınıflarında yer aldığı yapımda dinlenecek o kadar sorun olacak ki adeta sohbetlerin sonu gelmeyecek.

Oyunun henüz Steam fiyat etiketi bilinmezken bilgisayar oyuncularına bir demo da sunuluyor. Dileyen oyuncular şuan demoyu indirebilir ve sınırlı bir içerik eşliğinde oyunu deneyimleyerek fikir sahibi olabilirler. Demo sürüm şuan Steam üzerinde indirilebilir durumda yer alıyor.

Oyun Korece, Japonca, Basitleştirilmiş Çince ve İngilizce olmak üzere 4 farklı dil seçeneği ile Ocak 2020’de lansmana çıkacak.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP SP2+
  • İşlemci: 2.4 GHz or faster processor
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512 MB display memory
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Stereo

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol