Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Çocuklar İçin AR Uygulaması ‘Safari Par-Tee’ Yayınlandı

PGA Jr. League "Safari Par-Tee" uygulaması iOS ve Android'de ücretsiz olarak yayınlandı.

Safari Par-Tee ücretsiz olarak yayınlandı. Genç golfçüler artık fiziksel çevrelerini, Niantic’in Pokemon Go‘sunun arkasındaki aynı teknolojinin izniyle, dijital bir golf sahasına dönüştürebilecek. PGA Jr. League bugün hem iOS hem de Android’de kullanılabilen yeni bir AR mobil oyun platformu olan Par-Tee’yi tanıttı. Uygulamanın arkasındaki geliştirici olan Trigger, onu AR uygulamaları için Niantic’in Lightship kitiyle oluşturdu.

Oyuncular, akıllı telefonlarını kullanarak fiziksel ortamlarını interaktif bir golf sahasına dönüştürebilecek. Safari Par-Tee genç golfçülere yönelik olsa da, AR yetenekleri muhtemelen onu ebeveynler ve daha yaşlı aile üyelerinin de katılması için bir çekiliş haline getirecek. Oyun, oyuncuların diğer yerel oyuncularla gerçek zamanlı olarak eşleşmesine veya WiFi üzerinden belirli oyuncularla bağlantı kurmasına izin veren bir dizi çok oyunculu seçeneğe sahip.

Safari Par-Tee Tamamen Ücretsiz

Safari Par-Tee
Safari Par-Tee hem iOS hem Android’de mevcut.

Golfte yeni olan oyuncular için oyun, onlara oyunun temellerini ve çeşitli oyun tarzlarını tanıttı. Oyun, tümü farklı engellere ve hedefler ile üç farklı araziye sahip. Golf video oyunları dünyasının yetişkinlere yönelik birçok seçeneğe sahip olduğu göz önüne alındığında (PGA TOUR 2K21, Tiger Woods PGA Tour ve yakın zamanda ertelenen EA Sports PGA Tour), çocuklar için ücretsiz bir oyun yayınlandığını görmek güzel.

Safari Par-Tee’yi tamamen ücretsiz olarak Apple App Store’dan veya Google Play Store’dan indirilebilirsiniz. Eğer AR oyunlarına meraklıysanız, en azından bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.