Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Co-Op Korku Oyunu Lethal Company Büyük Beğeni Topladı

Az maaş alan ve aşırı çalışan uzay çöpçüleri rolü üstlendiğimiz korku oyunu Lethal Company çıkış yaptı.

Yeni çıkan co-op korku oyunu Lethal Company, Steam’de büyük beğeni topladı. Daha çıkışının üzerinden 1 hafta bile geçmemiş olan oyun, şimdiden 900 üzerinde inceleme aldı ve bu incelemelerin yüzde 98’i olumlu oldu. Düşük sistem gereksinimi isteyen ve basit mekaniklere ev sahipliği yapan oyun, arkadaşlarla oynanabildiği için de hemen dikkatleri üzerine çekti.

Siz ve isteğe bağlı üç uzay çöpçüsü arkadaşınız, terk edilmiş bir ay istasyonuna gidiyorsunuz, alabildiğiniz kadar değerli eşyayı alıyorsunuz ve oradan uzaklaşıyorsunuz. Kulağa basit gibi geliyor ancak bunun bir korku oyunu olduğunu hatırlatalım. Sürekli artan bir gelir kotanız ve ve bu kotayı dolduramadığınız an, ekibinizden birisine veda etmeniz gerekiyor!

Lethal Company Neler Sunuyor?

Co-Op Korku Oyunu Lethal Company Büyük Beğeni Topladı

Para kazandıkça geminizi geliştirebiliyor ve yeni uzay kıyafetleri satın alabiliyorsunuz. Ayrıca hayatta kalmanızı kolaylaştıracak ekipmanlar için de para ayırmanız gerekiyor. Ayrıca paranız ile yeni uzay istasyonlarına seyahat edebiliyor ve böylece daha yüksek riskli, daha yüksek ödüllü kurtarma seferlerine çıkabilirsiniz. Oyunun grafik stili de PlayStation 1 dönemi korku oyunlarını anımsattığı için tüm bu macera sürekli gerilim dolu anlara sahne oluyor.

Bu arada, oyunda hayatta kalmak için ekiple bir arada kalmanız gerek ancak oyun sizi sürekli ayırmaya çalışıyor. Oyundaki yaratıklar “tek kalanları” ve “savunmasızları” avladığı için bir arada kalmaya çalışmanız bir hayli önemli hale geliyor. Lethal Company isimli bu ilginç korku oyununu Steam’de 105 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.