Climber: Sky Is The Limit Dağcılık Oyunu Olarak 2021’de Gelecek

Climber: Sky Is The Limit gerçekçi yapısı ile oyunculara tam anlamıyla bir dağcılık deneyimi sunacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Oyun dünyası gün geçtikçe gelişmeye devam ederken yeni oyunlar da daha gerçekçi bir yapı da karşımıza çıkmaya devam ediyor. Yakında karşımıza çıkacak olan Climber: Sky is the Limit’te oldukça gerçekçi bir yapıda karşımıza çıkacak.

A2 Softworks tarafından geliştirilmeye devam edilen Climber: Sky is the Limit bilgisayar platformu oyuncularına hem gerçekçi hem de enfes bir dağcılık deneyimi sunacak. Tek oyunculu bir oynanışa sahip olacak olan yapım detaylı içerikleri ve çarpıcı grafikleri ile hem bilgisayar hem de konsol platformundaki oyunculara alışılmışın dışında bir deneyim sunacak.

Gaminglyfe’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Climber: Sky is the Limit duyurulmuş. 2021 yılında konsol ve bilgisayar platformu oyuncularına sunulacağı ifade edilen oyunda birinci şahıs kamera açıları eşliğinde dağların zirvesine ulaşmaya çalışacağız. Oyunda bazen kamp kuracak, yemek yapacak, dağların zirvesine ulaşabilmek için birbirinden farklı tehlikeler ile karşılaşacağız.

Dünyanın dört bir yanındaki oyunculara gerçekçi bir dağcılık deneyimi sunacak olan yapım en ince ayrıntıya kadar düşünülmüş bir yapıda karşımıza çıkacak.

Şu sıralar Steam üzerinde de sergilenen oyun 2021 yılı içerisinde piyasadaki yerini alacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol