Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Çizgi Film Grafikleriyle Dikkat Çeken MythForce Duyuruldu

MythForce, Beamdog tarafından duyuruldu. Çizgi film grafikleriyle dikkat çeken oyun Epic Games Store'da çıkış yapacak.

Baldur’s Gate: Enhanced Edition geliştiricisi Beamdog, MythForce adında yepyeni, orijinal bir oyun duyurdu. Seksenlerin çizgi filmlerinden ilham alan, birinci şahıs savaş ve eşli oynanış desteğine sahip oyun, rogue-lite zindan tarayıcısı olacak. İlk bölüm Bastion of the Beastlord, 20 Nisan‘da Epic Games Store üzerinden PC’de erken erişime açılacak.

Bölüm 1, dört oynanabilir kahraman içerecek; Geliştirme süreci boyunca daha fazla bölüm ve güncelleme ile yeni karakterler eklenecek. Hikaye, vampir efendisi Deadalus ve onun köle ordularıyla savaşan neşeli çetenize odaklanacak. Zindanlar, her koşuda değişen tuzaklar, düşmanlar ve hazine yerleşimleriyle tekrar tekrar oynanabilir olacak.

MythForce 4 Kişiye Kadar Eşli Oynanış Desteği Sunacak

MythForce
Renkli bir çizgi film şatosunda sürükleyici bir fantezi zindan taramasında düşman ordularını alt etmek için efsanevi silahlar ve güçlü büyüler kullanabilirsiniz.

Başlangıçtan itibaren oynanabilecek dört kahraman arasında Victoria the Knight, Rico the Rogue, Maggie the Mage ve Hawkins the Hunter bulunacak. Her biri benzersiz becerilere sahip olacak ve en fazla dört oyuncu birlikte zindanlara girebilecek. MythForce’da, maceraya her başladığımızda karakterlerimizin seviyesini yükselterek ve avantajların kilidini açarak, prosedürel olarak oluşturulmuş bir zindanı keşfedeceğiz.

Aspyr Media, yakın zaman önce Beamdog’u satın aldığını duyurmuştu. Bu satın alımdan sonra deneyimleyebileceğimiz ilk oyun olan MythForce, şu anda sadece PC’ye özel olarak çıkış yapacak, bu nedenle önümüzdeki aylarda diğer platformlar hakkında daha fazla ayrıntı için bizi takip etmeye devam edin.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.