Civilization VI’ya Eylül Ayı Güncellemesi İle Battle Royale Modu Geldi!

Civilization VI battle royale moduna ve yeni haritalarına kavuştu.

2016 yılında bilgisayar platformunda, 2018 yılında ise Nintendo Switch platformunda lansmana çıkan Civilization VI günümüzde oldukça geniş bir kitle tarafından oynanmaya devam ediyor. Son yapılan duyuruya göre oyun içerisine battle royale modu gelmiş.

Hem fiyat etiketi hem de içerikleri ile Steam’de bilgisayar oyuncularını tatmin edemeyen Civilization VI ‘karışık’ olarak değerlendirilmişti. Bugün gelen bilgilere göre oyun içerisine battle royale gelmiş. Günümüzün en çok oynanan oyun modlarından birisi olan battle royale oyun dünyasını etkisi altına almaya devam ediyor.

Bugün PC Games N’in yapmış olduğu habere göre Civilization VI artık Red Death adında resmi bir battle royale senaryosuna sahipmiş. Çok oyunculu olarak oynanabilecek olan Red Death senaryosunda oyuncular hayatta kalan en son oyuncu olmaya çalışacaklar.

Oyuncular bu senaryo da özel gruplardan birini seçecek, yeni birimler ile karşılacaklar. Gezegendeki diğer oyunculara üstünlük sağlamaya çalışacağımız yeni modda rekabetçi bir yapı yer alacak.

Eylül ayı güncellemesi ile Mirror, Terra, Primordial, Tilted Axis, Splintered Fractal, Continents ve Islands gibi bazı haritalarda oyunculara sunuldu. Bu haritalar rastgele içerikler ile oluşturulmuş olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun ama menüsüne hızlı bir şekilde eşleştirme menüsü de eklenirken, bazı yenilikler ve düzeltmeler de oyunculara sunuluyor.

Güncelleme detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol