Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Civilization 6 Leader Pass Oyunu Bozdu!

Oyuncular, Firaxis'ten 4X strateji oyununa yapılan güncellemelerin ardından Civilization 6 Leader Pass DLC'yi satın alıp yükledikten sonra Civ 6'nın yüklenmediğini bildirdi.

Civilization 6 Leader Pass, en iyi 4X oyunlarından birinin hayranları için yeni bir içerik yığını getirdi. Ne yazık ki, güncelleme oyunun oyuncu tabanının bir kısmı için bazı şeyleri bozduğu için büyük bir kaosa da neden oldu ve birçok kullanıcı Civ 6’yı Windows PC, MacOS veya Proton dahil Linux işletim sistemlerine yükleyemediklerini bildirdi.

Geliştirici Firaxis, bazıları için sorunu çözmüş gibi görünen strateji oyunu için bir güncelleme yayınladı ancak çoğu kişi hala maçlara giremediklerini veya girdiklerinde sahip oldukları DLC’nin eksik olduğunu bildirmeye devam etti.

Civilization 6 Leader Pass Sorunlarla Geldi

Civilization 6 Leader Pass

Ayrıca bildirilen sorunlar arasında, Civilization 6 Anthology‘yi satın alan veya Steam veya Epic Games mağazasından tüm Civ 6 DLC’ye sahip olan oyunculara ücretsiz olan Civilization 6 Leader Pass yetkileriyle ilgili bir sorun da vardı. Geliştirici, sorunun artık çözüldüğünü ve tüm uygun oyunculara dağıtılması gerektiğini bildirdi ancak bunun “hala biraz zaman alabileceğini” belirtti.

Civilization 6 Leader Pass’ın yayınlanmasının ardından ilk sayılardan sonra yayınlanan bir güncellemenin, oyunu açamayan bazı oyuncular için sorunları çözdüğü görüldü ancak Steam forumlarındaki kapsamlı bir başlıktaki birçok oyuncu, hala açamadıklarını bildirildi. Ayrıca bazı oyuncular ise Civ 6’yı yükleyebildiklerini ancak bunun, satın alınan herhangi bir DLC dahil olmadan oyunun yalnızca temel sürümünü olduğunu yazdı.

MacOS’taki Civilization 6 yayıncısı Aspyr, Mac sistemlerindeki oyuncuların oyunun düzgün başlamamasına neden olan sorunları çözmelerine yardımcı olan bir mesaj yayınladı. Bu, dosya doğrulamasından geçmeyi ve onu sistem güvenlik ayarlarından geçmeye zorlamayı içeriyordu; kesinlikle garip bir geçici çözüm.

Sorunların ne zaman çözüleceğini ise zaman gösterecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.