Civilization 6, Kasım Ayında Nintendo Switch Platformuna Gelecek!

Civilization 6, 16 Kasım'da Switch platformu için yayınlanacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

İlk kez 2016 yılında karşımıza çıkan Civilization 6 Firaxis Games ve Aspyr iş birliği ile geliştirilmişti. Sadece bilgisayar platformunda oynanan yapım Kasım ayında Nintendo Switch platformu için çıkış yapacak.

blank

Sıra tabanlı strateji oyunu olarak oynanan Civilization 6 dünyanın dört bir yanından oyuncuları da ortak bir çatı altında birleştiriyor. Tek oyunculu ve çok oyunculu oynama modlarına sahip olan yapım Switch platformunda da bilgisayar platformundaki içeriklere sahip olacak. Oyunun PC versiyonuna gelen güncelleme ve genişleme paketleri aynı şekilde Switch platformu oyuncularına da sunulacak.

Oyuncular bazen karada bazen de da çeşitli savaşlara katılabilecek aksiyon dolu anlar yaşayabilecekler.

Nintendo Switch platformunda dört oyuncuya kadar beraber oynama imkanı verecek olan yapım Viking senaryo paketi, Polonya senaryo paketi, Avusturalya senaryo paketi, Pers ve Makedon senaryolarına sahip olarak oyuncuların karşısına çıkacak. Görselleri ile oyuncuların beğenisini kazanan yapım Switch oyuncuları için de sabırsızlıkla beklenmeye başlandı.

Civilization 6 Steam’de 219.00 TL gibi cep yakıcı bir fiyat etiketi ile satışlarına devam ediyor.

Civilization 6, 16 Kasım’da Nintendo Switch platformu için raflardaki yerini alacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol