Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

CitiesVR Geliştiricisinden PSVR2’ye Özel Yeni Oyun!

VR oyunları geliştiricisi Fast Travel Games, PSVR2 için yeni bir oyun çıkaracak. Bununla birlikte, oyun ile ilgili tüm detaylar henüz açıklanmadı.

Sanal gerçeklik oyunları stüdyosu Fast Travel Games, PSVR2 için yeni bir oyun geliştirdiğini duyurdu. Twitter‘da konu ile ilgili bir gönderi yayınlayan stüdyo, lenslerinde stüdyonun logosu bulunan ve PlayStation VR2 kitine benzeyen bir resim yayınladı.

Fast Travel Games, VR oyunları yapma konusunda oldukça fazla deneyime sahip. En son sürümü, oyuncuların şehir kurma oyunu Cities: Skylines’ı VR’de oynamasına izin veren CitiesVR idi. Oyunun yeni VR sürümü, sanal şehrinizde yaşayan birisi gibi durup dolaşmasına olanak tanıyan ilginç mekaniklerle çıkış yaptı ve olumlu inceleme notları ile karşılandı.

PSVR2’nin İlk Oyunları Neler?

PSVR2
Fast Travel Games’in gönderisi.

Sony tarafından bu yılın başlarında resmi olarak tanıtılan PSVR2, gelişmiş özellikleriyle merak uyandırdı ancak cihaz için pek bir oyun duyurusu yapılmadı. Firesprite Studios ve Guerrilla Games tarafından yapılan Horizon Call of the Mountain dahil olmak üzere birinci taraf stüdyolar tarafından yakında çıkacak birkaç oyun haricinde başka projelerden söz edilmedi.

Sony, sanal gerçeklik gözlüğünün çıkış tarihiyle ilgili henüz resmi bir açıklama yapmasa da, kulaklığın muhtemelen önümüzdeki kış aylarında veya 2023’ün ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesini bekliyoruz. Sektör profesyonelleri, cihazın ertelenme ihtimalinin yüksek olduğunu belirtse de biz en azından 2023’ün ilk ayları konusunda umutluyuz.

Sony, PSVR2 Sense denetleyicilerindeki DualSense tetikleme efektleri ve ekran panellerindeki yüksek çözünürlükler gibi öne çıkan özelliklerin yanı sıra tam bir özellik listesiyle birlikte Ocak ayında PSVR2 başlığını ve denetleyicilerini tanıttı. PlayStationVR 2 ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.