Cities: Skylines’a Industries Adında Bir Genişleme Gelecek!

Cities: Skylines, 23 Ekim'de yeni DLC paketi alacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

2015 yılından bu yana konsol ve bilgisayar platformunda oynanan Cities: Skylines yeni bir DLC paketi almaya hazırlanıyor. Genişleme bu ay oyunculara sunulacak.

Colossal Order Ltd tarafından geliştirilen Cities: Skylines oyunculara kendi şehirlerini yaratma ve yönetme fırsatı sunuyor. Yaklaşık 3 yıldır geniş kitleler tarafından oynanan başarılı yapım yeni içerikler almak için artık gün sayıyor. 23 Ekim’de oyunculara sunulacak olan Industries genişlemesi sanayiciler için çok sayıda yeni içerik karşımıza çıkaracak. Oyunun en büyük genişlemesi olacak olan Industries ile oyuncular benzersiz fabrikalar kurabilir ve endüstriyel alanlar da dört farklı kaynaktan yararlanabilirler.

Oyuncular elde ettikleri hasatları ve diğer ürünleri diğer bölgelere ve şehirlere ihraç edebilirler. Oyuna gelecek olan 5 yeni harita ile oyuncular daha geniş mekanlara ulaşabilecek ve şehirlerini genişletebilecekler. DLC paketi ile yeni depolar, üreticiler ve daha fazlası oyunculara sunulacak. Yeni kargo hizmetleri ile lojistik desteği de geliştiriliyor. Industries ile oyuncular endüstriyel anlamda şehirlerini nasıl yöneteceklerini öğrenecekler.

Industries adlı genişlemeyi ön sipariş etmek isteyen oyuncular resmi web sitesi olan paradoxplaza.com üzerinden 14.99 euro karşılığında sipariş edebilirler.

Cities: Skylines, Industries adlı genişlemesini 23 Ekim’de oyuncularına sunulacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol