Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cities Skylines 2’nin Dev Güncellemesi Duyuruldu

Cities Skylines 2'nin geliştiricileri bu yılın son güncellemesini yılbaşından önce yayımlayacak.

Cities Skylines 2 oyuncuları, 2024 yılı bitmeden önce bir büyük güncellemeye daha kavuşacak. Colossal Order, geliştiriciler yılbaşı tatiline çıkmadan önce bir büyük güncelleme daha yayımlayacak. Güncellemenin tam yama notları, güncelleme yayımlanınca açıklanacak ancak şimdiden bazı odak noktalarını biliyoruz. Ekibin başkanı Mariina Hallikainen, Steam‘de güncellemenin ana içeriğinden bahsetti.

Güncelleme, karakter ayrıntısı düzeyini ayarlamak için bir seçenek ekleyecek ve optimizasyonu iyileştirmeye yönelik başka bir (ancak son değil) değişiklik olması beklenen “nesnelerin geometrik düzenini” geliştirecek. Güncelleme aynı zamanda para sistemi de dahil olmak üzere (şehrin bütçesini yönetmeyi kolaylaştırmak için) bir dizi oynanış düzeltmesi içerecek. Ayrıca Sunshine Peninsula ve Corral Richers isimli iki yeni harita da oyuna dahil olacak.

Cities Skylines 2, Geri Bildirimlere Odaklanacak

Cities Skylines 2'nin Dev Güncellemesi Duyuruldu

Buna ek olarak Hallikainen, söz verdiği gibi Cities: Skylines’ın devam oyununun 2024 için geliştirilmesine ilişkin planları tartıştı. Oyunun konsollar, modlar ve içerik paketlerinde (zaten birkaç kez bahsettiği) yayımlanmasının yanı sıra Colossal Order, optimizasyon çalışmalarına ve kullanıcı geri bildirimlerine dikkat ederek oyunun geliştirilmesine odaklanmaya devam edecek.

Buradan anlıyoruz ki, oyunun berbat optimizasyonunu geliştirmeye çalışan ekip, ek paketleri ve genişletme paketlerini bir süre daha ertelemek zorunda kalacak çünkü oyunun hâlâ gidecek çok yolu var. Geliştiriciler yılbaşı tatiline çıkacağı için bir sonraki geliştirici günlüğü 15 Ocak’ta yayımlanacak. Bu arada, Cities Skylines 2 PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için 2024 baharında piyasaya sürülecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.