Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cities Skylines 2 İçin DLSS Super Resolution Desteği Geldi

Şehir kurma simülasyon oyunu Cities Skylines 2 için yeni güncelleme NVIDIA DLSS Süper Çözünürlük desteğini oyuna dahil ediyor

Colossal Order ekibi tarafından biz oyun severlere sunulan şehir kurma simülasyon oyunu Cities Skylines 2 için yeni güncellemeler yayınlanmaya devam ediyor. Her ne kadar oyun çıkışı ile beraber oyuncuları memnun etmese de yeni yamalarla beraber destekler ekleniyor ve böylece kullanıcılar rahat bir nefes alıyor. Şimdi ise yeni güncelleme DLSS desteğini oyuna dahil ediyor.

Açıklanan detaylara göre 1.1.2f1 yaması NVIDIA DLSS Süper Çözünürlük desteğini oyuna dahil ediyor. Bu destekle beraber NVIDIA RTX ekran kartı sahipleri oyun içerisinde performansını ve görüntü kalitesini büyük ölçüde arttırabiliyor. Bu desteklerle beraber hem ekran kartına büyük oranda yük bindirmiyor hem de yapay zeka teknolojisi sayesinde oluşturulan görüntülerle oyunu daha akıcı bir şekilde görüntü kaybı olmadan oynayabiliyorsunuz.

Cities Skylines 2’yi Artık Daha Akıcı Oynayabilirsiniz

Oyuna dahil edilen güncelleme sadece NVIDIA DLSS Süper Çözünürlük desteğini eklese de PC oyuncuları oyunun performansını daha da arttırmak için Lossless Scaling Frame Generation özelliğini de kullanabiliyor. Daha önce aktarıldığı gibi oyunda yer alan LSFG 2.0 seçeneği şu anda oldukça iyi durumda. Yani her iki seçeneği aktif hale getirirseniz Cities Skylines 2‘yi yüksek çözünürlükte ve akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz.

CitiesSkylines29d125e44b336915dc

Güncelleme bunun dışında bir dizi hatayı ortadan kaldırıyor ve yeni özelliklerin ortaya çıkmasını sağlayabiliyor. Bu sayede oyun daha kararlı bir şekilde oynanabiliyor. Artık oyun modları alfabetik bir şekilde sıralanabiliyor. Böylece istediğinizi bulmanız kolaylaşıyor. Ayrıca şehrinizdeki insanların başka yerlere taşındıklarında taksi kullanma olasılığı da yükseliyor. Ayrıca bozuk yollarda oyunu kaydettikten sonra çökme sorunu da ortadan kaldırılıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.