Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Circus Electrique Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Circus Electrique için yayınlanan oynanış fragmanı, sıra tabanlı dövüş, hikaye ve karakter sınıfları hakkında birçok detay verdi.

Geliştirici Zen Studios, daha önce yaklaşan projesi Circus Electrique’i geçen yılın sonlarında duyurmuştu ve bugün oyunun en son oynanış fragmanı sayesinde oyunun oynanışına nihayet iyi bir göz atabiliyoruz. Oynanış fragmanını içeriğimizin en alt kısmına ekledik.

The Maddening adlı kıyamet olayına yenik düşen bir steampunk Londra’nın arka planında yer alan Circus Electrique, şehri kurtarmaya çalışırken bir grup sirk sanatçısını kontrol ettiğimiz ilginç bir yapım. Bu sıra tabanlı taktik RPG oyununda giderek daha zorlu düşmanlarla karşı karşıya gelirken, çok çeşitli farklı sınıflardan 4 üyeli bir parti seçiyorsunuz.

Circus Electrique Oynanış Fragmanı

Circus Electrique

Oyuncular, her biri kendine özgü özelliklere ve yeteneklere sahip kalabalıklarla savaşmak için sirkten Palyaçolardan Güçlü Adamlara ve Ateş Üfleyicilere kadar 14 farklı türde karakter kullanacak. Savaşta değilken oyuncular sirki de yönetecek, Londra sokaklarını daha iyi temizlemelerine yardımcı olacak ekipman ve malzeme toplamak için para toplayacak.

Sabre Interactive, yakın zamanda Operencia: The Stolen Sun ve Dread Nautical‘ı da piyasaya süren Zen Studios’un bu yeni projesini yayınlayacak. Zen en çok langırt oyunlarıyla, yani Pinball FX ve Zen Pinball serileriyle ünlü. 

Fragmanda gösterildiği gibi, oyuncu konumlandırma, her karakter sınıfı için belirli güçlendirmelerin ve becerilerin kilidini açtığı için savaşın önemli bir unsuru olacak. Circus Electrique’in şu an için bir çıkış tarihi yok. Oyun PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S ve Nintendo Switch için çıkacak. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.