Circle Empires Rivals Çıkış Tarihi Duyuruldu

Circle Empires Rivals PC için Steam üzerinden çıkış yapacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Circle Empires, Circle Empires Rivals şeklinde devam ediyor. Luminous tarafından geliştirilen yeni RTS unvanı Nisan 2020’de PC’de açılacak. Circle Empires Rivals hızlı tempolu aksiyon ve çevrimiçi oyun modlarına sahip olacak.

blank

Circle Empires Rivals, 15 Nisan 2020’de piyasaya sürülecek bir RTS unvanıdır. İç Arşimetlerinizi kanalize edebilir ve dünyayı fethetmeye çalışırken, her seferinde bir daire olmak için çevrelerinizi rahatsız etmek için savaşabilirsiniz.

Circle Empires Rivals, Luminous tarafından geliştirilen en son RTS oyunudur. Başlık, Ağustos 2018’de piyasaya sürülen ünlü Circle Empires’in devamı niteliğinde olacak. Yaklaşan bağımsız oyun hem tek oyunculu hem de çevrimiçi çok oyunculu olacak ve oyuncularının komşu olanlara genişlemeye çalışırken krallıklarını tutmaya çalışacağını görecek.

Ana Özellikler

Circle Empires Rakipleri, selefinin hızlı tempolu aksiyonuna sahip olacak ve bir grup çevrimiçi oyun modu sunacak. Ayrıca rekabetçi ve kooperatif modlarında da elinizi deneyebilirsiniz. Oyunun çevrelerinin her biri farklı yaratıklar, binalar ve harcanabilir kaynaklar yanında bir sürü yeni düşman ve taze yağma sunacak.

Circle Empires Rivals 15 Nisan 2020‘de PC için Steam üzerinden başlayacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol