Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Chu Chu Rocket Universe Başlangıç Rehberi

Chu Chu Rocket Universe isimli oyunda işinize yarayacak bazı bilgiler öğreneceksiniz.

Chu Chu Rocket klasik bir oyun serisi ve tam olarak Apple Arcade’de daha fazlasını görmek istediğimiz türden bir oyun. Chu Chu Rocket Universe’de, fare benzeri ekibinize, vahşi uzaylı kediler karşısında rehberlik edeceksiniz. Bir nevi savaş oyunu da diyebiliriz. Başarıya ulaşmak için sınırlı kaynaklara sahip olacaksınız ve rehberlik becerilerinizde ustalaşmak için oyunun tüm mekaniklerini kullanmanız ve elbette her aşamada üç yıldız almanız gerekecek. Chu Chu Rocket Universe’e ilk başladığınızda biraz kafa karıştırıcı ve bunaltıcı gelebilir fakat bu konuda bulunan bilgiler ile rahat edeceksiniz.

Chu Chu Rocket Universe Başlangıç Rehberi isimli konumuzda tam da istediğiniz bilgilere ulaşacaksınız. Yani oyunda içinde size yardımcı olacak ve zorlanmadan ilerlemenizi sağlayacak tüyolar bulacaksınız. Hazırsanız konumuza geçebiliriz.

Chu Chu Rocket! Universe baslangic rehberi 2

Chu Chu Rocket Universe Başlangıç Rehberi

Her aşamada yapmanız gereken ilk şey, Chu Chu’nun ilerlemesine izin vermek, yollarını, nereye gittiklerini hiçbir etkileşim olmadan izlemek ve ardından rokete giden en iyi ve en güvenli yolu bulmaktır. Chu Chu anında ilerlemeye başlayacak ve sadece bir duvar veya panel ile temas ettiğinde yön değiştirecektir. Bu duvarlara çarptıklarında yön değiştirecekler ve orada başka bir duvar olmadığı sürece genellikle sağlarına doğru hareket edecekler. Ancak sonsuz sayıda paneliniz olmayacak, sınırlı bir miktar olacak. Bu nedenle Chu Chu’yu tam olarak istediğiniz yerlere itemeyeceksiniz.

Paneller

Her aşama size Chu Chu’nun yönünü değiştirecek sınırlı sayıda yönlendirme paneli verecektir. Bunları yukarı, aşağı, sola veya sağa gönderebilirsiniz ve her yönde belirli sayıda paneliniz olacak. Panel limitleriniz dahilinde çalışmanız gerekecek. Unutmayın, çoğu durumda Chu Chu’yu uygun bir konuma getirmek için yönünü basitçe tersine çevirebilirsiniz.

Kediler

Uzaylı kedilerle karşılaştığınızda onlar da Chu Chu’nun yaptığı gibi çok daha yavaş da olsa sahneyi trolleyecekler. Hal böyle olunca da yön panellerinden etkilenecekler. En önemli fark, iki kedinin bir panelin üzerinden geçmesinden sonra panelin kaybolmasıdır. Bu, yaklaşmakta olan Chu Chu’nun yolunu açık bırakabilir. Tabii ki, bu oyundaki diğer her şey gibi, kedileri yoldan çekmek ve Chu Chu’yu rokete yönlendirmek için denemeler gerekecek.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.