Chrono Cross’un Yeniden Yapımı Geliştirme Aşamasında

Güvenilir kaynaklardan gelen bilgilere göre, Square Enix'in önümüzdeki ay jRPG oyunu Chrono Cross'un yeniden yapımını duyuracağını öğrendik.

Square Enix‘in, 1999’da PlayStation için piyasaya sürülen efsane JRPG oyunu Chrono Cross‘un yeniden yapımını hazırladığına dair birçok sızıntı ortaya çıktı.

Bu raporların kaynağı, güvenilir bir sızıntı kaynağı olan Shpeshal_Nick oldu. XboxEra Podcast’i sırasında Chrono Cross‘un hem yeniden düzenlemesi hem de tam yeniden yapımı için planlar olduğunu ve açıklamanın bu yılki Game Awards’ta gerçekleşeceğini belirtti. Bu bilginin doğru olup olmadığını çabucak öğreneceğiz, etkinlik 9 Aralık‘ta gerçekleşecek.

Chrono Cross

Chrono Cross’un Yeniden Yapımı

Tabii ki, bunlar sadece içeriden bir kişinin raporları, bu nedenle resmi duyuruya kadar bunlara temkinli yaklaşmanızı öneriyoruz ancak bir şeyler olmalı, çünkü bu tür söylentileri ilk kez duymuyoruz.

Bir süre önce GeForce Now hizmetine gelecek oyunların listesi sızdırılmıştı. Chrono Cross‘un yeniden yapımı da dahil olmak üzere birçok duyurulmamış oyun içeriyordu. Bu listede yer alan oyunların çoğu resmi olarak onaylandı.

Ayrıca, birkaç hafta önce halk şarkıcısı Eabha McMahon, bir PlayStation oyununun habersiz yeniden çevrimi için bir kayıt oturumunda yer aldığını açıklamıştı. Proje hakkında bildiği tek şey büyük bir prodüksiyon olacağı ve bu aralık ayında duyurulacağı. Hayranlar, bunun Chrono Cross veya Xenogears’ın yeni versiyonuyla ilgili olduğunu öne sürdü.

Bu yapım, 16-bit Chrono Trigger’dan serinin en sevilen oyunu. Bakalım bu efsanevi yapımı yeni nesil grafikler ile görebilecek miyiz?

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol