Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Uzay Temalı FPS Oyunu Chorus’tan Yeni Oynanış Fragmanı

Uzay meraklılarını heyecanlandıran Chrorus'tan yeni bir oynanış videosu paylaşıldı.

IGN, yakında çıkacak olan karanlık uzay oyunu Chorus‘tan 8 dakikalık oynanış görüntüsünü gösteren yeni bir video paylaştı. Bu video biraz uzay savaşını gösteriyor ve bize Forsaken yıldız savaş gemisine daha yakından bakmamızı sağlıyor.

Bu oyunda, as pilot Nara rolünü üstleniyoruz; Karakterimiz, onu yaratan karanlık tarikatı yok etme arayışındaki bir kaçak ve biz yol boyunca onun karanlık geçmişiyle yüzleşiyoruz. Duyarlı yıldız savaşçısı Forsaken ile birlikte Nara, antik tapınakları keşfedecek ve direniş güçlerini tarikat ve liderleri Büyük Peygamber’e karşı birleştirmek için savaşacak.

Chorus Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Chorus

Chorus, 3 Aralık’ta yayınlanacak ve Işın İzleme yansımalarına sahip olacak. Oyun, tamamen tek oyunculu kampanyaya odaklanacak. Geliştirici ekip Deep Silver, bir düşman ordusuyla savaşın arka planında anlatılan, kurtuluş hakkında sürükleyici ve ilgi çekici bir hikaye anlatacaklarını garanti etti.

Ayrıca oyunun Steam sayfası açıldı ve ön siparişler alınmaya başladı. Türkçe dil desteği sunmayacak olan bu yapımı, 61 TL karşılığında Valve’nin mağazasından satın alabileceksiniz. Oyunu ön sipariş verirseniz, başlangıçtan itibaren Gatling Gun, Missile Launcher ve Laser Cannon isimli silahlara sahip olacaksınız.

Chorus

Chrorus Oynanış Fragmanı

Chorus oynanış görüntüleri, Nara ve Forsaken’in yoğun ara sahneler aracılığıyla kültü devirmek için derin bağlarını ve kefaret arkını vurguluyor; Çeşitli görevler ve bir isyan liderliği ile galaksideki destansı uzay macerası ile manevralar, güçler ve silahlar aracılığıyla sezgisel uzay savaşının kinetik gösterisini sunuyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.