Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Choo Choo Charles: Bildiğiniz Tüm Korku Oyunlarını Unutun!

Yeni bir korku oyunu olan Choo Choo Charles'ta Thomas the Tank Engine isimli korkunç bir tren ile savaşıyorsunuz.

Örümcek benzeri sekiz ayaklı Thomas the Tank Engine isimli bir trenle savaştığınız korku oyunu Choo Choo Charles, Bethesda’nın popüler RPG oyunu Skyrim için yapılan korku modlarından esinlenerek Steam‘de çıkış yaptı. Türkçe dil desteğine sahip olan oyunun fiyatı ise 190 TL olarak belirlendi.

Pennywise gibi bir sırıtış ve birkaç devasa uzuv ile Choo Choo Charles, görevleri tamamlamaya ve kendi treninizi buharla çalışan bir ölüm makinesine dönüştürmeye çalışırken sizi takip edecek. Başlangıçta sevimli ve ufak olan tren lokomotifinizi zamanla inanılmaz bir ölüm makinesine çeviriyorsunuz ve Charles’ı yenmeye çalışıyorsunuz.

Choo Choo Charles Kabuslarınıza Girecek

Choo Choo Charles

Makineli tüfekler, roketler ve muazzam zırh plakaları kullanarak kana susamış Choo Choo’dan kaçınmaya ve savuşturmaya çalışırken sevimli sarı lokomotifinizi yavaş yavaş Mad Max tarzı bir savaş teçhizatına dönüştürüyorsunuz.

Choo Choo Charles Steam sayfasında “yetişkinlere uygun içerik açıklaması” bulunan oyunun “Kan, vahşet ve bir örümcek treni tarafından diri diri yenen insanlar” uyarısı yaptığının da altını çizelim. Açık dünyada hayatta kalma, RPG tipi özelleştirme ve kabus gibi çocuk televizyonlarının yetişkinler için yaratılmış heyecan verici bir kombinasyonu.

Yeterince yükseltme topladıktan ve Charles’ı devirmeye hazır olduğunuzu düşündüğünüzde, onu son bir kez ölümüne acımasız bir dövüş için çağırıyorsunuz ve bu korkunç tren ile kapışıyorsunuz.

Alternatif olarak, diğer harika yeni oyunları veya belki de şu anda PC’de mevcut olan en iyi hayatta kalma oyunlarını deneyebilirsiniz. Kan içen bir örümcek trenine binecek yüreğin yoksa, bunun yerine bazı ücretsiz Steam oyunlarıyla vakit geçirebilirsiniz!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. Anonim

    Örümcek Tren oyunu oynayacağım

    0
    0
    Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.