Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Chivalry II Geliştiricisinden No More Room in Hell 2 Geliyor

Chivalry II geliştiricisi Torn Banner Studios tarafından şu anda geliştirilme aşamasında bulunan işbirliği odaklı No More Room in Hell 2 duyuruldu.

Chivalry II geliştiricisi Torn Banner Studios tarafından şu anda geliştirilme aşamasında bulunan işbirliği odaklı korku birinci şahıs nişancı oyunu No More Room in Hell 2 resmi olarak duyuruldu. Açıklanan detaylara göre oyun Cadılar Bayramı’nda erken erişim sürümü olarak PC için piyasaya sürülecek ve oyunda yoğunlukla korku ve gerilim dolu bir ortam sunulacak.

Zombi istilasına uğramış bölgeleri adım atabileceğimiz yapımda ölümün kalıcı olduğu bir dünyada yer alıyor ve acil durumlar için müdahale gerektiren bir ortamda kendimizi bulabiliyoruz. Hayatta kalma mekaniklerinin yer aldığı yapımda yiyecek toplayabiliyor, stok yapabiliyor ve bir dizi görevi yerine getirmek durumunda kalıyoruz. Her bir oyun başlangıcında farklı bir deneyim bizi bekliyor.

No More Room in Hell 2 Arkadaşlarla Eğlenceli

8 kişiye kadar iş birliği modunu bizlere sunan No More Room in Hell 2, arkadaşlarımızla beraber bir arada olmayı gerektiriyor. Yapım içerisinde ölümsüzleri durdurmak için elinizden geleni yapmaya koyuluyor ve aynı zamanda ekibinizle beraber çeşitli plan ve stratejiler ortaya koyabiliyorsunuz. Hayatta kalmak için sadece reflekslerinizi değil diğer taraftan zekanızı da kullanmanız gerekiyor.

No More Room in Hell 2

Oyuncular No More Room in Hell 2’de hayatta kalmak için birbirleriyle iletişim kurabiliyor, stratejiler geliştirebiliyor ve tehlikelerden sakınabiliyor. Sürü içerisinde yolunuzu bulmak için hem onlarla savaşabiliyor hem de kendi yolunuzu açabiliyorsunuz. Oyunda birden fazla senaryo bulunuyor ve burada çeşitli görevler sizlere aktarılıyor. Zombilerin burada yaptığınız her harekete karşı tepki verdiğini de görebiliyorsunuz.

Son olarak oyunun duyuru fragmanı yayınlanmış durumda. Fragmanda beraber oyunun az çok nasıl bir yapıya sahip olduğunu görebilirsiniz. Dolayısıyla izlemenizde fayda var.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.