Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Chernobylite’a Rogue-like Oyun Modu Eklendi

Chernobylite Red Trees güncellemesi, 6 yeni hikaye görevinin yanı sıra oyun içinde oyun şeklinde yeni bir rogue-like modu ekledi.

Chernobylite, en son ikinci sezon güncellemesini aldı. Red Trees olarak adlandırılan güncelleme, geliştiriciler tarafından oyun için şimdiye kadarki en büyük içerik güncellemesi olarak adlandırıldı. Güncelleme için özel bir fragman da hazırlandı. Güncellemeye özel fragmanı, haberimizin alt kısmında izleyebilirsiniz.

Red Trees güncellemesinin bir parçası olarak, Chernobylite artık Igor’un üssünde yeni bir VR setine sahip. VR seti, oyuncuların oyun içinde bir oyun oynamasına izin verecek. VR setinin içinde Igor, rastgele oluşturulmuş silahlar, beceriler ve düşmanlar içeren fraktal bir dünyanın arenalarını keşfedecek. Oyun içinde oyun sunan bu yeni mod tamamen rogue-like türünde olacak.

Chernobylite’ta Oyun İçinde Oyun

Chernobylite

Yeni oyun modunda ölmek, oyuncuyu VR setinde kazanılan tüm deneyim puanlarını korurken ana oyunun dünyasına geri döndürdüğü için, yeni mod esasen bir rogue-like modu diyebiliriz. VR setinde geliştirilen karakterlerle ilişkiler de oyunun ana hikayesine aktarılacak. VR setinin yanı sıra Chernobylite’a ayrıca 6 yeni hikaye görevi de eklendi.

Türkçe olarak Kızıl Ağaçlar Paketin olarak adlandırılan bu ek pakette üs yükseltmeleriyle Kızıl Orman ruhunu üssünüze taşıyın ve uğursuz bir hava katın. Gizlendiğiniz yeri sarı yapraklarla kaplayın ve Bölgede yeni bir güne başlarken cihazlardan çıkan ateş kırmızısı ışıkların, yoldaşlarının içini ısıtarak onlara güç vermesini sağlayın.

Oyunun Red Trees isimli eklenti paketini Steam‘den 11 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Bu yeni ek paket de dahil olmak üzere oyunun tamamen Türkçe olduğunu da belirtelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.