Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Chernobylite İçin Igor’un Hikayesi Fragmanı Yayınlandı

Geliştirici The Farm 51, hayatta kalma korku RPG oyunu Chernobylite için Igor hikaye fragmanını yayınladı.

Chernobylite, Çernobil nükleer santralinin etrafındaki Dışlama Bölgesinde geçen, hayatta kalma korku alt türüne ait bir birinci şahıs aksiyon macera oyunu. Oyun, Unreal Engine 4 ve Fotogrametri teknolojisi ile yapılmış hikaye ve güzel görsellere odaklandı. Polonyalı stüdyo The Farm 51, Get Even’in yazarları ile birlikte oyunu geliştirdi.

Bugün The Farm 51, oyuncuları daha da heyecanlandıracak olan ana karakterimizin ismini geçiren, Igor Story isimli fragmanı yayınladı. Daha çok oyun içi görüntüler gösteren fragman parça parça birçok sahne gösterdi.

Chernobylite

Chernobylite ana karakteri, sevgilisi Çernobil’deki nükleer felaketle ilgili olaylar sırasında iz bırakmadan kaybolan Igor adında bir fizikçi. O zamandan bu yana 30 yıl geçmesine rağmen, adam kaybıyla asla barışmadı. Kahraman, kaybettiği aşkını bulmak için, şimdi Çernobil Dışlama Bölgesi olarak adlandırılan trajedi bölgesine geri döndü. Bölgede gizemli bir maddenin mayınlı olduğu ve bölgenin ordu tarafından kontrol edildiği ortaya çıktı. Karakterin bilmediği şey ise, karanlıkta daha da tehlikeli, doğaüstü şeyler pusuda…

Diğer birçok hayatta kalma korku oyununun aksine Chernobylite, bir dizi daha küçük yere bölünmüş bir dünyanın özgür keşfi ile birlikte doğrusal olmayan bir hikaye sunacak Oyun, bilgi toplamaya, bulmacaları çözmeye ve tehlikelerle başa çıkmaya odaklanacak. Kime güveneceği gibi oyuncunun yaptığı seçimler çok önemli olacak. Kararlar ayrıca çevreyi şekillendirecek ve yoldaşları etkileyecek.

Chernobylite şu anda Steam platformunda Erken Erişim’de ve 28 Temmuz‘da Steam ve GOG üzerinden PC için çıkış yapacak. Ardından bu yaz PlayStation 4 ve Xbox One için ek olarak 2021 yılı içerisinde PlayStation 5 ve Xbox Series için piyasaya sürülecek

Chernobylite Igor Story Fragman

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.